23.07.2015 14:56

Halestorm i lider Slipknot w utworze Temple Of The Dog

Wokalistka Lzzy Hale i Corey Taylor ze Slipknot zaśpiewali razem w duecie numer, który w oryginale wykonywali Chris Cornell i Eddie Vedder. Jak wyszło?

Halestorm i lider Slipknot w utworze Temple Of The Dog
foto: kadr z wideo

Klasyk Temple Of The Dog po raz pierwszy doczekał się takiego wykonania! Duet Hale-Taylor wziął na warsztat utwór „Hunger Strike”. Muzykom towarzyszyła orkiestra symfoniczna. Wokalistka była wyraźnie zadowolona z takiej współpracy.

"

Jak się dziś czujecie? W porządku? Bardzo Wam dziękujemy, że możemy tu być! Zagramy teraz coś wyjątkowego. Jest z nami Corey Taylor, powitajcie go! "

Kawałek „Hunger Strike” pochodzi z wydanego w 1991 roku, jedynego albumu Temple Of The Dog o tym samym tytule.

To nie pierwszy raz, kiedy Lzzy Hale i Corey Taylor zaśpiewali razem w duecie. W 2012 roku, podczas Download Festival, muzycy zaprezentowali swoją wersję „You Shook Me All Night Long” AC/DC.

Mało tego. Zdarzyło się nawet, że Taylor wszedł na scenę podczas koncertu Halestorm i... zaczął bawić się z publicznością plażową piłką! ;)

Po tym wszystkim koledzy z zespołu Halestorm stroili sobie z Lzzy żarty. Twierdzili, że wokalistka czuje miętę do Coreya Taylora. Ona sama przyznała się do tego w jednym z wywiadów.

"

Zniszczę teraz pewnie jego reputację twardziela, ale wiecie, coś w tym jest, że zawsze lubiłam groźnie wyglądających facetów, którzy o poranku mówią do mnie „kochanie”. Nie wydaje mi się też, żeby jakakolwiek dziewczyna powiedziała mu kiedyś, jak genialny ma uśmiech. Nie daje się takim poznać, przyjmuje maskę. "

Dodajmy, że Lzzy Hale i Corey Taylor obecnie pracują nad kawałkiem, który znajdzie się na nowej EP-ce drugiej kapeli, w jakiej udziela się Taylor, Stone Sour. Hale na mini-albumie „Straight Outta Burbank” zaśpiewa „Gimme Shelter” Stonesów.

Jak podoba się Wam wersja „Hunger Strike”, jaką zaproponowali?

Małgorzata Wierzejewska
Tagi: Rock News Halestorm Lzzy Hale Slipknot Corey Taylor