Halestorm przestał milczeć

Magda Słomka
13.01.2015 13:10
Halestorm przestał milczeć Fot. AFP / EAST NEWS

3... 2... 1... no i koniec odliczania! Nareszcie poznaliśmy szczegóły dotyczące nowej płyty Halestorm. Posłuchajcie nowego kawałka kapeli!

Amerykański zespół rozbudzał apetyt fanów już od jakiegoś czasu. Na stronie grupy Halestorm trwało nawet wielkie odliczanie do dnia 13 stycznia 2015 roku, kiedy to muzycy mieli zamiar poinformować wielbicieli o szczegółach dotyczących nowego wydawnictwa. W końcu się doczekaliśmy!

Trzeci studyjny album będzie nazywać się „Into The Wild Life”, a jego premiera zaplanowana jest na 3 kwietnia 2015 roku. Płytę można już zakupić w wersji pre-order na tej stronie internetowej.

Znajdziecie tam nowy krążek w standardowych wersjach, ale także w formie kolorowych winyli. Oprócz tego możecie nabyć szklanki z nazwą płyty oraz plakaty z autografami.

Dosyć gadania, posłuchajcie lepiej pierwszej piosenki z nowego albumu zatytułowanej „Apocalyptic”!

Wokalistka, Lzzy Hale, powiedziała, że muzycy włożyli wiele wysiłku w nagrywanie „Into The Wild Life”. Chcieli pokazać, że są całkowicie autentyczni.

Płyta nie jest odejściem od tego, co robiliśmy do tej pory. To zaproszenie do całej naszej twórczości. Tekstowo i muzycznie odkryliśmy wszystko, co nas motywuje. Wyznaczyliśmy nowe standardy dla tej płyty i nie daliśmy sobie wyboru – musieliśmy ukazać się w stu procentach jako my, w każdy sposób.

Żeby sprawdzić czy to właśnie oni, wybierzcie się do warszawskiego klubu Proxima już 26 marca 2015 roku, gdzie Halestorm wystąpi wraz z zespołami Nothing More i Wilson.

A tak będzie wyglądać okładka „Into the Wild Life”!

HALESTORM_ITWL_cover_re_noPA

Tracklista:

 1. Scream
 2. I Am The Fire
 3. Sick Individual
 4. Amen
 5. Dear Daughter
 6. New Modern Love
 7. Mayhem
 8. Bad Girls World
 9. Gonna Get Mine
 10. The Reckoning
 11. Apocalyptic
 12. What Sober Couldn't Say
 13. I Like It Heavy
Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.