08.05.2015 10:54

Halestorm w akustycznym coverze country

Zespół spróbował swoich sił w repertuarze innym niż ten, który gra zazwyczaj. Zobaczcie jak muzycy poradzili sobie z utworem zespołu Little Big Town.

Halestorm w akustycznym coverze country
foto: kadr z wideo

Halestorm na co dzień gra rocka, ale brał już na warsztat utwory Lady Gagi czy Daft Punk. Wykonał je w aranżacjach znacznie cięższych od oryginalnych. Tym razem zespół wystąpił gościnnie w radiu SiriusXM. Zagrał w nim utwór z gatunku country. Jest to kawałek zespołu Little Big Town, który zdobył w 2013 Grammy w kategorii „Best Country Duo / Group Performance”. Zobaczcie jak rockowy wokal Lzzy Hale wpasował się w ten styl.

Halestorm wydał wcześniej dwie EPki z coverami „ReAniMate: The CoVeRs eP” oraz „ReAniMate 2.0: The CoVeRs eP”. Oprócz wcześniej wymienionych utworów popowych, znalazły się na nim „Shoot to Thrill” AC/DC, „Dissident Aggressor” Judas Priest, „Gold Dust Woman” Fleetwot Mac oraz „1996” Marilyna Mansona. 

Oprócz grania cudzych utworów Halestorm wydaje także własny materiał. 14 kwietnia do sklepów trafiła czwarta długogrająca płyta zespołu - „Into The Wild Life”. Promował ją teledysk do numeru „Apocalyptic”.

Co myślicie o Halestorm w wersji akustycznej?

Marcin Krzysztof Wodynski
Tagi: Rock News Halestorm