Halestorm wpuszcza do studia kamerę

Urszula Drabińska
30.09.2014 15:06
Halestorm wpuszcza do studia kamerę Fot. Achim Raschka, CC BY-SA-3.0

Od kilkunastu dni wiemy, że Halestorm pracuje nad kolejną płytą. Teraz pozwolili wszystkim zajrzeć do studia, w którym nagrywają.

Grupa Lzzy Hale udostępniła na YouTubie długi, 13-minutowy klip. Każdy z członków zespołu ma swoje sam na sam z kamerą. Po kolei zdradzają, czego można spodziewać się na powstającej właśnie płycie.

Od razu rzuca się w oczy, że inaczej niż w przypadku poprzednich albumów cała czwórka nagrywa razem. Wokalistka opowiada o tym, co w związku z tym sprawia jej największy problem:

To ma być bliskie występów na żywo. Musimy polegać na tym, czy potrafimy się zgrać, czy ja potrafię uderzyć w te same tony co zespół bez stroika lub czegoś podobnego. To spore wyzwanie.

Jej brat – i jednocześnie perkusista Halestorm – Arejay Storm dodaje:

To bardziej organiczny sposób nagrywania, ma swoje dobre i złe strony. Dobrą jest to, że pokazujemy, jakim rzeczywiście jesteśmy zespołem. Nie jest to sztuczne, super obrobione i perfekcyjne. Jeśli coś schrzanimy, usłyszycie to.

W filmie usłyszeć można też fragmenty nowych utworów. Partie wokalne do jednego z nich Lzzy Hale ćwiczy przy fortepianie.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.