10.02.2020 17:09

Halsey i Bring Me The Horizon stworzyli piosenkę do "Birds of Prey". Posłuchaj "Experiment On Me"

Kawałek Bring Me The Horizon zaśpiewała Halsey, która sporo namieszała na rynku muzycznym.

Birds of Prey
foto: materiały prasowe

Fani Harley Quinn w końcu doczekali się filmu o swojej ulubionej zwariowanej bohaterce. W filmie "Birds of Prey" w rolach głównych wystąpili Margot Robbie, Ewan McGregor, Rosie Perez, Mary Elisabeth Winstead i Journee Smollet-Bell. Na soundtracku pojawiły się piosenki w wykonaniu kobiet - m.in. Halsey, która zaśpiewała kawałek "Experiment On Me" napisany przez Bring Me The Horizon.

"Birds of Prey" - posłuchaj piosenki Halsey i Bring Me The Horizon "Experiment On Me"

Kawałek "Experiment On Me" brzmi jak żywcem wyjęty z płyty "amo" i ostatniej EP-ki Bring Me The Horizon, na których dominują elektroniczne brzmienia. Posłuchajcie, jak Halsey sprawdziła się w takim agresywnym kawałku:

Bring Me The Horizon
Bring Me The Horizon
Przeczytaj także Bring Me The Horizon wydał nową EP-kę. Starzy fani będą mocno niezadowoleni

Informacja o współpracy muzyków pojawiła się jeszcze latem 2019, gdy piosenkarka wrzuciła wideo ze studia i oznaczyła na nagraniu muzyków Bring Me The Horizon:

"Birds of Prey" - powrót Harley Quinn

Harley Quinn przeżyła rozstanie z Jokerem. Spokojne życie singielki nie trwa jednak zbyt długo - spotyka ona grupę kobiet walczących o życie małej dziewczynki, którą porwał przestępca Roman Sionis, znany też pod pseudonimem Black Mask. Chociaż film zbiera bardzo dobre recenzje, to produkcja zaliczyła najgorszy weekend otwarcia w box-office.

Zobacz także: Który z filmów DCEU zaliczył najgorszy weekend otwarcia w box-office? Odpowiedź was zaskoczy 

Tagi: Rock News Bring Me The Horizon Birds of Prey