26.04.2017 13:44

Hardcore'owe pogo w knajpie z kurczakiem z profesjonalnym komentarzem

Prawdziwa metalowa rozróba i ruchy taneczne jej uczestników zostały kompleksowo przeanalizowane przez pewnego YouTubera.

Hardcore'owe pogo w knajpie z kurczakiem z profesjonalnym komentarzem
foto: kadr z wideo

Rozróby na koncertach metalowych to nic nowego. Wielu fanów ciężkiej muzyki to głównie dla nich decyduje się na wizytę w klubie. Oczywiście usłyszenie na żywo ulubionego zespołu to też dodatkowa zachęta, nic jednak nie zastąpi dobrze rozkręconego pogo i brutalnego moshpitu.

Niestety, mimo wszystko trzeba zawsze uważać, bo skutki takich zabaw na koncertach bywają tragiczne. Przekonała się o tym choćby uczestniczka koncertu Code Orange, która skończyła ze złamaną szczęką i wylewem krwi do mózgu. Mimo to niektórzy idą dalej, wprowadzając pod sceną w życie takie wynalazki jak fire pit.

Zupełnie osobną kategorią są jednak sekretne występy, które odbywają się bez wcześniejszej zapowiedzi. Takie jak np. hardcore'owej formacji Drawn Out z Nowego Jorku. Zespół zgotował swoim fanom niespodziankę w knajpie Cluck-U Chicken. To, do czego doszło w trakcie tego koncertu, trudno opisać słowami...

Najlepiej chyba pasuje w tej sytuacji po prostu określenie „szaleństwo”, bo moshpit i pogo to zdecydowanie zbyt lekkie terminy. Uczestnicy wymachują rękoma na wszystkie strony, rzucają się na siebie, popychają, wykonują salta... Już oryginalne nagranie z tego wydarzenia robi duże wrażenie.

Teraz jednak doczekaliśmy się szczegółowej analizy całego zajścia autorstwa YouTubera podpisującego się jako Ozzy Man. Mamy w niej dokładnie ocenione poszczególne występy taneczne, zostaje nawet przywołany Michael Jackson. Z takim komentarzem całe nagranie nabiera zupełnie nowego wymiaru.

Obejrzycie je poniżej:

Pełne, oryginalne wideo z koncertu w Cluck-U Chicken obejrzycie zaś tutaj:

Z chęcią obejrzelibyśmy więcej takich analiz metalowych rozrób na koncertach. Ciekawe, co Ozzy Man powiedziałby np. o wybrykach tego starszego mężczyzny, który na siłę starał się wpasować w środowisko, do którego ewidentnie nie pasuje...

Jakub Gańko
Tagi: Duperele