Harry Potter ma rogi!

Magda Słomka
27.10.2014 13:37
Harry Potter ma rogi! Fot. kadr z wideo

Mit z dzieciństwa obalony – czarodziej z Hogwartu przeszedł na ciemną stronę mocy. W dodatku zrobił to przy dźwiękach Metalliki i Megadeth... Cieszyć się czy płakać?

Zawsze myśleliście, że nasz angielski bohater z blizną w kształcie błyskawicy to uosobienie dobra? Zdziwicie się oglądając trailer do filmu „Horns”...

Daniel Radcliffe wyznał, że przygotowując się do roli w nowym thrillerze, słuchał kawałków zespołów Metallica i Megadeth. W filmie wciela się w rolę Ignatiusa „Iga" Perrisha, 26-latka podejrzanego o morderstwo swojej dziewczyny. Pewnego poranka, po całonocnym spożywaniu wysokoprocentowych trunków, Ig budzi się na kacu i spostrzega, że z głowy wystają mu rogi. Prawdziwe, wrośnięte rogi...

Jaki kawałek najbardziej pomógł Danielowi we wcieleniu się w demona?

„Sweating Bullets, szczególnie za słowa „Hello me, It's me again / You can subdue but never tame me” i „A dark black past is my / Most valued possession.” To niesamowita piosenka, która brzmi jakby psychopata mówił sam do siebie… i to było bardzo pomocne.

Radcliffe przyznał się, że słuchanie muzyki metalowej podczas kręcenia filmu pozwoliło mu uwolnić swojego demonicznego rock’n’rollowego ducha.

Aktor wcielał się w rolę Harry’ego Pottera między 2001 a 2011 rokiem. Co sądzi o nowej, nietypowej roli mordercy-rogacza? Określił ją jako coś głęboko emocjonalnego i w pewien sposób niezwykle oburzającego.

Granie kogoś, kto znajduje się w trakcie wielkiego życiowego zamieszania, ulegając transformacji w przerażającą postać diabła, było bardzo ekscytujące.

Film oparty na powieści „Horns” autorstwa Joego Hilla, został wyreżyserowany przez Alexandra Aja. Obraz wejdzie do polskich kin już 31 października 2014 roku. Chcecie się przekonać jak metal wpłynął na naszego bohatera z dzieciństwa?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.