Harry Styles, były wokalista One Direction wyprodukuje sitcom o własnym życiu

Maciej Koprowicz
17.05.2018 14:39
Harry Styles, były wokalista One Direction wyprodukuje sitcom o własnym życiu Fot. KEVIN WINTER/AFP/EAST NEWS

Serial „Happy Together”, inspirowany zabawnymi doświadczeniami Harry’ego z czasów zespołu One Direction, pokaże stacja CBS.

Harry Styles to jedna z niewielu gwiazd muzyki, którym udało się uciec od zaszufladkowania jako wokalisty boysbandu. Świat poznał go jako członka brytyjsko-irlandzkiej grupy One Direction, dziś jednak działa jako artysta rockowy.

Harry postanowił jednak powrócić pamięcią do czasów, kiedy z 1D podbijał serca małoletnich fanek. Jego perypetie posłużą za kanwę sitcomu „Happy Together”. Akcja serialu przedstawiać ma same początki kariery One Direction. Wówczas to młodziutki Harry przybył do Londynu, by zamieszkać kątem w domu swojego przyjaciela Bena Winstona i jego żony na przedmieściach brytyjskiej stolicy. Zanim stał się idolem nastolatek, wokalista przez 20 miesięcy spał na materacu na strychu.

W rolę wokalisty wcieli się australijski aktor Felix Mallard. Państwo Winston zagrają Damon Wayans Jr. i Amber Stevens West.

Producentami wykonawczymi „Happy Together” będą nie kto inny, jak sami Styles i Winston. Serial emitowany będzie w poniedziałki o 20:30 w amerykańskiej telewizji CBS. Swoją premierę ma mieć jesienią 2018. Już teraz możemy zobaczyć pierwszy trailer serialu:

One Direction

1D był poprockowym zespołem, w którego skład wchodziło pięciu utalentowanych (i, co istotne dla armii nastoletnich fanek, przystojnych) wokalistów zyskał ogromną popularność na całym świecie za sprawą takich przebojów, jak „What Makes You Beautiful”, „One Thing”, „Little Things” czy  przeróbki „One Way Or Another” Blondie.

Harry Styles solo

W 2016 zespół się rozpadł, a każdy z chłopaków poszedł w swoją stronę. Harry Styles zwrócił się ku eleganckiemu soft rockowi – zaczęto go porównywać nawet do młodego Davida Bowiego. W 2017 wydał solowy debiut „Harry Styles”, promowany singlami „Sign Of The Times” i „Kiwi”.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.