Harry Styles z One Direction wcielił się w Micka Jaggera

Aleksandra Degórska
21.04.2017 11:31
Harry Styles z One Direction wcielił się w Micka Jaggera Fot. kadr z wideo

... i zrobił to naprawdę piorunująco dobrze! Czyżby młody wokalista miał ukryty aktorski talent?

Kojarzycie taki boysband One Direction? Chłopcy z ładnymi buziami z talent show X Factor zdobyli serca wielu nastolatek i pokazali, że boysbandy jeszcze mogą naprawdę narobić hałasu. Wokaliści jednak trochę wydorośleli i zdecydowali się na solowe kariery.

Długowłosy Harry Styles wyda 12 maja 2017 swój debiutancki album i w związku z tym udziela wielu wywiadów i zapraszany jest do przeróżnych programów - m.in. Saturday Night Live. W show pokazano skecz Celebrity Family Feud: Time Travel Edition, gdzie w teleturnieju zmierzyły się gwiazdy z 1977 roku z 2017. Oczywiście w znane osobistości wcieliły się również znane osoby - Lizę Minnelli zagrała Cecily Strong, w Johna Travoltę z przeszłości i przyszłości wcielił się Jimmy Fallon, zaś Micka Jaggera zagrał właśnie Harry Styles, który skradł wszystkim show!

Prowadzący programu w sumie nie wie jak to się stało, że gwiazdy z 1977 i 2017 pojawiły się w jednym studiu. Harry Styles idealnie wcielił się w rolę wokalisty Rolling Stones podrygując energetycznie i naśladując sposób mówienia Jaggera. Prowadzący wyznał, że lubi Rolling Stones jak również jego solowy album. Styles odpowiedział na to, że to przecież głupie nagrywać solówkę, gdy jest się w zespole, który odnosi spory sukces... wiadomo do czego nawiązywał.

Harry wygląda jak naprawdę młoda wersja Jaggera i widać, że ma niezłą zabawę udając wokalistę brytyjskiej kapeli:

Podczas tego programu Styles wykonał swój pierwszy singiel z nadchodzącej płyty. Wielu krytyków po usłyszeniu utworu „Sign of the Times” ogłosiło, że wokalista jest kolejnym Davidem Bowiem. Sprawdźcie, czy rzeczywiście mają rację:

Balladę wyprodukował laureat Grammy Jeff Bhasker. Do kompozycji pojawi się klip, który kręcono w Szkocji i na wyspie Sky, a za reżyserię odpowiada francuski muzyk i reżyser - Yoann Lemoine.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.