Hate w dolinie ciemności

Magda Słomka
09.01.2015 12:34
Hate w dolinie ciemności Fot. facebook.com

W sumie nietrudno sobie to wyobrazić... Tym razem chodzi jednak o nowy teledysk zespołu – „Valley of Darkness”. Obejrzyjcie!

Powoli zbliżamy się do daty wydania najnowszego krążka zespołu Hate. Polska premiera „Crusade: Zero” odbędzie się już 30 stycznia 2015 roku. Zobaczcie, jak wygląda teledysk zapowiadający nową płytę! Przed Wami ponad 7 minut patrzenia na płaczące i płonące ikonografie religijne, walki na krzyże oraz na muzyków Hate.

Wokalista i gitarzysta Hate, Adam „ATF Sinner” Buszko, jest bardzo pewny siebie i swojego zespołu. Według niego cała płyta wstrząśnie słuchaczami. Dlaczego to „Valley of Darkness” promuje album jako pierwszy singiel?

W trakcie oczekiwania na płytę „Crusade: Zero”, która szybko zaatakuje wasze zmysły, dajemy wam bluźnierczy i prześladujący obraz do utworu „Valley of Darkness”. Wybrałem ten utwór na pierwszy singiel ze względu na jego chorobliwą powagę i bluźnierczą atmosferę, która, jak sądzę, zawiera fundament całego albumu.

O czym zatem jest ten utwór?

Piosenka to requiem dla cywilizacji, którą znamy. Wszystko co robisz jest podążaniem karawaną śmierci przez dolinę ciemności.

Też tak czujecie..?

hatecrusadezerocd_0

Tracklista:

 1. Vox Dei (A Call From Beyond)
 2. Lord, Make Me An Instrument Of Thy Wrath
 3. Death Liberator
 4. Leviathan
 5. Doomsday Celebrities
 6. Hate Is The Law
 7. Valley Of Darkness
 8. Crusade Zero
 9. The Omnipresence
 10. Rise Omega The Consequence!
 11. Dawn Of War
 12. Black Aura Debris
 13. The Reaping (bonus track)
Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.