12.08.2015 15:58

Headbanging doczekał się książki

Książkowy album o machaniu głową ukaże się 29 września 2015 roku i będzie nosił tytuł „Headbangers”. Sprawdźcie, czego możemy spodziewać się w środku!

Headbanging doczekał się książki
foto: greatphotojournalism.com

Coś nam się wydaję, że nie ma na świecie fana ciężkiego brzmienia, który nie chciałby mieć w swojej kolekcji takiego profesjonalnego zdjęcia. Trzeba przyznać, że fotki, które znalazły się w książce duńskiego fotografa Jacoba Ehrbahna naprawdę robią wrażenie!

Na 128 stronach artysta uwiecznił headbangersów z trzech największych heavymetalowych festiwali w Europie.

W 2012 roku Jacob Ehrbahn odwiedził niemiecki Wacken Open Air, duński Copenhell i szwedzki Metaltown. A oto efekty.

Według wydawcy książki, Powerhouse Books, Jacobowi Ehrbahnowi udało się uchwycić naprawdę zaskakujące momenty, w których oddający się muzyce ludzie zaczęli prawie tracić kontakt z rzeczywistością.

"

Autor przenosi nas do intymnego świata, który nie ma połączenia z czasem i przestrzenią. To istny kosmos, gdzie możemy doświadczyć zupełnie innej świadomości, która przynosi spokój, radość i ulgę. "

Trudno się nie zgodzić ;) Jeśli liczycie na to, że kiedyś i Wy staniecie się swoistą muzą jakiegoś fotografa i Wasze zdjęcie pojawi się w podobnej książce, ale nie do końca wiecie, jak uprawiać headbanging, już spieszymy z pomocą.

Możecie na przykład dokształcić się czytając 5 rad, jak bezpiecznie machać głową do muzyki. O tej specyficznej technice wypowiadali się także między innymi muzycy z zespołu Korn.

Książka jest dostępna w pre-orderze na tej stronie internetowej.

Czy dla takiego wydawnictwa znajdzie się miejsce na Waszych półkach?

Małgorzata Wierzejewska
Tagi: Duperele