19.09.2019 15:16

Heavymetalowa mamuśka zaśpiewała "Bodies" Drowning Pool na karaoke [WIDEO]

W sieci pojawiło się nagranie z imprezy karaoke, na której pewna starsza pani kompletnie wymiotła konkurencję swoim coverem przeboju Drowning Pool. Zobaczcie jej wersję "Bodies".

Heavymetalowa mamuśka zaśpiewała "Bodies" Drowning Pool na karaoke [WIDEO]
foto: https://www.facebook.com/watch/?v=2504412199782147

Heavy metal łączy, a nie dzieli. Na koncertach wielu starszych zespołów możemy w końcu zauważyć młodzieniaszków, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z ciężką muzyką, ale także starych wyjadaczy, starających się odzyskać utraconą młodość i nostalgicznie wspominających "tamte czasy".

Najlepszy cover Drowning Pool w historii

Kolejnym przykładem międzypokoleniowej miłości do metalu jest nagranie z baru karaoke, na którym czyjaś mamuśka po mistrzowsku śpiewa "Bodies" autorstwa Drowning Pool.

Nu-metalowy hymn był wykonywany przez wszystkich - od dzieci, przez dorosłych i aż na psach kończąc. Jednak ze wszystkich coverów, to chyba właśnie ten jest najbardziej spektakularny. Zresztą zobaczcie sami:

Jak brzmi utwór Drowning Pool w zwierzęcym coverze?
Jak brzmi utwór Drowning Pool w zwierzęcym coverze?
Przeczytaj także Jak brzmi utwór Drowning Pool w zwierzęcym coverze?

Nie wypada wręcz nie wspomnieć również o niejakim Johnie Hetlingerze, który w 2016 roku zszokował widzów swoim wykonaniem "Bodies" w amerykańskiej wersji programu "Mam talent". 

W zdumienie wpadła nie tylko publiczność, ale i jurorzy. Simon Cowell, Heidi Klum, Howie Mandell i Mel B. albo wstawali ze swoich krzeseł lub też zapadali się w nie z otworzonymi szeroko ustami wyrażającymi zdumienie. Kto wie, może anonimowa mamuśka z powyższego nagrania również trafi do jednego z talent-show?

Zobacz także: 82-latek zaśpiewał razem z Drowning Pool na koncercie

Tagi: Duperele Drowning Pool