09.03.2015 12:54

Heavymetalowy grill na kółkach eksplodował!

Ciężarówka z żarciem dla prawdziwych metali wyleciała w powietrze uszkadzając 20 domów i raniąc dwie osoby. Co się stało?

Heavymetalowy grill na kółkach eksplodował!
foto: motleycrews.com

Motley Crews Heavy Metal Grill wybuchła późnym wieczorem 6 marca 2015 roku w Lakeville w stanie Minnesota. Policja podejrzewa, że przyczyną wypadku była eksplozja butli z propanem.

Jason Anderson mieszkający w pobliżu miejsca, w którym stał pojazd, był przerażony.

"

Moje dzieciaki próbowały zasnąć. Nagle usłyszeliśmy huk, jakby wybuchła bomba. Wszystkie obrazki pospadały ze ścian, okna się rozbiły. Wyszliśmy na zewnątrz z myślą, że ktoś wysadził w powietrze jakiś dom. Okazało się, że to ciężarówka. "

Zastępca szefa policji, John Kornmann, opowiedział o skutkach wypadku.

"

W jednym garażu drzwi wleciały do środka, tak samo jak frontowe drzwi w domu obok. Największe szkody poniósł oczywiście budynek, przy którym była zaparkowana ciężarówka. "

Wybuch wstrząsnął okolicznymi domami, porozbijał okna, pootwierał frontowe drzwi, naczynia na półkach brzęczały i spadały. Dwie osoby doznały na szczęście tylko drobnych urazów.

Ciężarówka z jedzeniem była własnością Marty’ego Richiego, który otworzył interes wraz ze swoją partnerką, Lisą, w 2013 roku. Motley Crews Heavy Metal Grill nie ma większych powiązań z zespołem Motley Crue oprócz nazwy i miłości właściciela do klimatu lat 80. Jak Marty wpadł na pomysł stworzenia nietypowego grilla na kółkach?

"

Motley Crews Heavy Metal Grill powstał dzień po tym, jak przeczytałem artykuł na temat ciężarówek z jedzeniem i uderzyło mnie to, jak grom z jasnego nieba! Z ponad 15 latami doświadczenia w branży restauracyjnej i 12 w marketingu, grill na kółkach był moim przeznaczeniem. "

„Grom z jasnego nieba” brzmi chyba jednak niefortunnie w stosunku do zaistniałych okoliczności... Nie czepiajmy się, skąd pojawiła się w głowie właściciela inspiracja klimatem heavymetalowym i połączenie go z jedzeniem?

"

Dorastanie w latach 80. było niesamowite! To była ponadczasowa generacja posługująca się dziwnymi zwrotami, wielbiąca zwariowaną modę i muzykę, o tak, muzykę! Rock tamtych lat wciąż żyje i jest tak mocny, jak nigdy. Wielu ludzi grających wtedy na scenie, występuje do tej pory i dzięki temu to pokolenie żyje. Potrzebowałem imienia dla mojej ciężarówki i chciałem mieć możliwość zmian w menu w zależności od sezonu, czy też po prostu mojego nastroju. "

Czego już nie zjecie?

Nie zjecie na przykład „Orzeszków mojego byłego męża”, „Dzikich precelków” czy też „Szalonego dzieciaka” (czymkolwiek jest...).

Motley Crews My X-Husbands Nuts

Jeżeli jednak nabraliście smaku na te przekąski, możecie pomóc w odbudowie domu Marty’ego i Lisy, a także ich ciężarówki Motley Crews Heavy Metal Grill, która miała rozpocząć sezon grillowy w czerwcu...

Magda Słomka
Tagi: Duperele