16.12.2016 09:59

Hey „błyszczy” w nowym klipie i zaprasza do gry

Katarzyna Nosowska została kosmonautką podającą znak Marcinowi Dorocińskiemu, który pozostał na Ziemi. W dodatku zespół zaprasza fanów do interaktywnej gry, by uratowali naszą planetę przed samozagładą.

Hey „błyszczy” w nowym klipie i zaprasza do gry
foto: kadr z wideo

Zespół ze względu na zły stan zdrowia Katarzyny Nosowskiej musiał przełożyć 3 koncerty na styczeń 2016. Na pocieszenie jednak zaprezentował nowy teledysk do utworu z ostatniego studyjnego wydawnictwa zatytułowanego „Błysk”. Dotychczas poznaliśmy takie single, jak „Prędko, prędzej”, „Historie” i „2015”.

Tym razem pod lupę wzięto tytułowy kawałek. Oprócz wokalistki w teledysku pojawił się ponownie Marcin Dorociński, którego mogliśmy zobaczyć jeszcze w klipie do utworu „2015”, gdzie partnerowała mu Agata Kulesza.

W teledysku do utworu „Błysk” Nosowska wcieliła się w rolę samotnej kosmonautki. Teledysk powstał we współpracy ze scenarzystą i reżyserem Dariuszem Rzontkowskim z HUTY 19 im. Joachima Fersengelda. 

Zobaczcie, jak przedstawia się ta kosmiczna opowieść:

Na tym jednak nie koniec jeśli chodzi o niespodzianki od Hey! Wraz z premierą teledysku zespół udostępnił interaktywną grę na swojej stronie internetowej. Odwołuje się ona do tekstu tytułowego utworu i zadaniem gracza jest uratowanie świata przed samozagładą. W tym celu należy zniszczyć bomby, które lecą w stronę Ziemi.

Jeśli chcecie usłyszeć nowe kawałki na żywo to będziecie musieli trochę poczekać. W związku z wcześniej wspomnianymi problemami zdrowotnymi wokalistki najbliższe koncerty odbędą się w 2017 roku w następujące dni:

  • 5 stycznia 2017 - Kraków, Kwadrat
  • 6 stycznia 2017 - Katowice, Mega Club
  • 7 stycznia 2017 - Łódź, Wytwórnia

Jak oceniacie nowy teledysk oraz grę od grupy Hey?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Hey