28.05.2015 10:05

Hey wydaje kolejną płytę bez prądu!

Album „Hey w Filharmonii. Szczecin Unplugged” jest zapisem koncertu, który odbył się w wyjątkowym miejscu... Zobaczcie zapowiedź krążka!

Hey wydaje kolejną płytę bez prądu!
foto: filharmonia.szczecin.pl

Po ponad 7 latach od wielkiego sukcesu pierwszej trasy Unplugged i 8 latach od wydania albumu z serii MTV Unplugged, który zyskał status potrójnej platyny oraz został nagrodzony w 2008 roku trzema Fryderykami – Hey po raz kolejny wyda płytę w wersji akustycznej. Krążek ukaże się już 5 czerwca 2015 roku.

Obejrzyjcie teaser „Hey w Filharmonii. Szczecin Unplugged”, czyli nagrania z występu w rodzinnym mieście Katarzyny Nosowskiej!

Co znajdziemy na płycie? Wytwórnia Kayax poinformowała:

"

Hey, zanurzony w akustycznym żywiole, odkrywa zupełnie nowe muzyczne światy. Większości z utworów zebranych na „Hey w Filharmonii. Szczecin Unplugged” w wersji bez prądu jeszcze nie słyszeliście, żadnego w takim opracowaniu. "

Płyta „Hey w Filharmonii. Szczecin Unplugged”, którą możecie zamówić już w wersji pre-order, została zarejestrowana w wyjątkowym miejscu – nagrodzonej prestiżową nagrodą architektoniczną im. Miesa van der Rohe Filharmonii w Szczecinie. Na potrzeby tego koncertu skład zespołu został poszerzony o grono muzyków orkiestry.

heyy

Dorota Serwa, Dyrektor Filharmonii w Szczecinie jest dumna z owocu współpracy z zespołem...

"

Trzymają Państwo w rękach nasze małe marzenie, które pokazuje, że kochamy Szczecin, naszą Filharmonię, zespół Hey oraz odważne pomysły, które nie zawsze wpisują się w tradycyjną definicję Filharmonii. Mam nadzieję, że piękne dźwięki i emocje zawarte na tej płycie na długo będą dla Państwa i dla nas inspiracją do kreowania pomysłów i odwiedzania miejsc, w których spełniają się marzenia. "

Tracklista:

 1. Intro
 2. Chiński urzędnik państwowy
 3. Woda
 4. Lot pszczoły nad tymiankiem
 5. Umieraj stąd!
 6. Do Rycerzy, do Szlachty, do Mieszczan
 7. Kto tam? kto jest w środku?
 8. Cudzoziemka w raju kobiet
 9. Wilk vs kot
 10. R.e.r.e
 11. Boję się o nas
 12. Stygnę
 13. Wczesna jesień
 14. Mimo wszystko
 15. A Ty

Tęskniliście za Hey?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Hey