Historia Guns N’ Roses na wielkim ekranie!

Urszula Drabińska
17.11.2014 11:38
Historia Guns N’ Roses na wielkim ekranie! Fot. materiały prasowe

Powstaje film o początkach zespołu i pierwszej płycie „Appetite for Destruction”. I nie będzie to dokument…

Nad scenariuszem filmu fabularnego od 4 miesięcy pracuje Marc Canter, autor biografii grupy „Reckless Road”. Na tym jednak nie skończy się jego zadanie.

Zadbam o to, by każdy z obsady był w stanie wywiązać się z powierzonego zadania i oddał charakter muzyków i zespołu. Kiedy dowiecie się, kto robi ten film, zdacie sobie sprawę, że będzie to coś bardzo fajnego.

Podobno nie tylko nazwisko reżysera nas zaskoczy… W sprawie udziału w projekcie prowadzone są już rozmowy z największymi hollywoodzkimi gwiazdami! Łudząco podobny do młodego Axla Rose’a basista Tokio Hotel, Georg Listing, raczej więc w nim nie wystąpi…

Jak obstawiacie – kto zagra wokalistę, a kto Slasha?

Brawurowa jazda do „Appetite for Destruction”

Kiedy początkujący fotograf Marc Canter w 1982 roku zaczął robić zdjęcia 17-letniemu muzykowi – i swojemu przyjacielowi – Saulowi Hudsonowi, nie spodziewał się, że już wkrótce stanie się on jednym z najsławniejszych gitarzystów na świecie.

Zdjęcia Slasha i jego kolegów z Guns N’ Roses oraz inne pamiątki z lat 1985-1987, w 2008 roku trafiły do książki „Reckless Road: Guns N’ Roses and the Making of Appetite for Destruction”. Powstała opowieść o tworzeniu debiutanckiej płyty, która sprzedała się w ponad 100 mln egzemplarzy. Znalazły się na niej takie przeboje, jak „Welcome to the Jungle”, „Sweet Child o' Mine” czy „Paradise City”.

Zanim Canter pozwoli nam jeszcze raz – tym razem dzięki filmowi – wrócić do lat 80.,  przypomnijcie sobie, jak powstała wspomniana biografia.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.