Hit Metalliki w rosyjskim stylu! Posłuchaj "The Unforgiven" zagrany na bałałajce i akordeonie
Aleksandra Degórska
26.02.2019 16:46
Hit Metalliki w rosyjskim stylu! Posłuchaj "The Unforgiven" zagrany na bałałajce i akordeonie Fot. kadr z wideo

Takiego coveru jeszcze nie słyszeliście. Czy "The Unforgiven" Metalliki w rosyjskim klimacie brzmi znośnie?

Metallica jest bardzo popularna w Rosji - świadczy o tym chociażby fakt, że na koncercie kapeli w ramach festiwalu Monsters of Rock w 1991 w Moskwie zebrało się 1,6 miliarda ludzi, którzy mało nie roznieśli lotniska Tushino. Każde odwiedziny tego zespołu u naszego wschodniego sąsiada jest ogromnym wydarzeniem, które przyciąga dzikie tłumy. Czy zatem kogoś dziwi, że Rosjanie postanowili zagrać jeden z największych hitów Metalliki na bałałajce i akordeonie?

"The Unforgiven" Metalliki w rosyjskim stylu

Serwis Antyradio.pl odnalazł w odmętach internetu kanał Kliukwa Szow, na którym rosyjscy muzycy grają przeróżne covery w rosyjskim stylu. Nie może zabraknąć też odpowiedniego stroju, na który składa się czapka-uszanka czy koszula w paski, którą noszą marynarze. Muzycy nagrali już cover Rammsteina "Sonne", w którym to wystąpił rosyjski niedźwiedź.

Przeczytaj także

W podobnym stylu rosyjscy artyści stworzyli przeróbkę przeboju "The Unforgiven", ale tym razem miś nie pojawił się w klipie. Skupione miny muzyków świadczą o tym, że bardzo wczuli się w piosenkę i dali z siebie wszystko, by cover Metalliki zabrzmiał naprawdę epicko.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.