Hodor z „Gry o tron” spełnił swoje marzenie i zagrał razem z Megadeth

Aleksandra Degórska
26.06.2018 16:42
Hodor z „Gry o tron” spełnił swoje marzenie i zagrał razem z Megadeth Fot. kadr z wideo

Aktor wcielający się w znaną postać z serialu „Gra o tron” dał czadu na gitarze i okazuje się, że jest całkiem niezłym muzykiem.

Kto nie chciałby zagrać razem z Megadeth! Rudy może jest wredny, ale nie można nie docenić jego wpływu na thrashmetalowy świat. Fanem metalowej kapeli jest również gwiazda serialu „Gra o tron” - w końcu światy muzyki i filmu zawsze były ze sobą mocno związane.

W popularnym serialu pojawia się Hodor, którego gra Kristian Nairn. Jego postać to niepełnosprawny sługa rodu Starków z Winterfell, który umie wypowiedzieć tylko jedno słowo - Hodor. Okazało się jednak, że aktor nieźle wymiata na gitarze i miał niezłego farta podczas festiwalu Hellfest.

Hodor z „Gra o tron” zagrał z Megadeth

Poznał on bowiem muzyków Megadeth i zagrał z nim jam session. Dzieląc się nagraniem z tego wydarzenia wyznał, że w ten sposób spełnił swoje marzenie, bo jeszcze jako 14-latek zafascynował się kapelą i marzył o wspólnym występie z zespołem Dave'a Mustaine'a.

Nie jest to pierwszy raz, gdy środowisko serialu „Gra o tron” ma jakiś związek z metalową muzyką - artyści Mastodona wystąpili gościnnie w produkcji. Co więcej Scott Ian z grupy Anthrax pozwolił się ucharakteryzować na Białego Wędrowca z „Gry o tron”.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.