28.11.2014 16:09

Homer Simpson gwiazdą rocka?

W najnowszym odcinku 26. sezonu serialu „The Simpsons”, ojciec rodziny postanowił zostać basistą rockowego zespołu. Z jakim skutkiem?

Homer Simpson gwiazdą rocka?
foto: kadr z wideo

Springfield zadrżało w posadach! Jako posłańcy wiadomości prosto z tej mieściny, informowaliśmy Was, że gościem specjalnym odcinka „Covercraft” będzie Sammy Hagar.

Tym razem postanowiliśmy skupić się na Homerze i jego talencie muzycznym. Sam bohater już w sklepie, podczas kupowania instrumentu, stwierdził:

"

O mój boże! Jestem niesamowity! "

Zobaczcie czy rzeczywiście jest dobry…

Specjalnie dla Was mamy scenę, która nie ukazała się w odcinku!

Jak Homer został rock’n’rollowcem?

Po odkryciu bardzo ważnego faktu, mianowicie posiadania „muskułów basisty”, Homer sprawił sobie czterostrunową gitarę, by zrobić karierę jako muzyk. Zapragnął podążać śladami:

"

Tego jak tam się nazywa z The Who albo gościa, który grał w Led Zeppelin, ale to nie Page, Plant czy Bonham, tylko ktoś inny. "

Ostatecznie Homer stworzył zespół, w którego składzie znaleźli się Kirk Van Houten, Reverend Lovejoy, Dr Hibbert i Apu (który występował także w kapeli The Be Sharps).

Odcinek został naszpikowany stereotypowymi żartami dotyczącymi basistów. Muzyków bez dystansu ostrzegamy przed złością! Poniżej możecie obejrzeć całość!

D’oh!

Magda Słomka
Tagi: Duperele