Honor Rancida dostępny na Youtube!

Magda Słomka
23.10.2014 15:17
Honor Rancida dostępny na Youtube! Fot. hell-cat.com

Amerykanie lubią sprawiać radość swoim fanom i budować napięcie. Ostatnio umieścili w sieci trzy nowe utwory. Teraz znajdziemy ich nieco więcej...

„Honor Is All We Know” to najnowsza płyta zespołu Rancid, która ukaże się już 27 października 2014 roku. O tym, co na niej znajdziecie, pisaliśmy całkiem niedawno tutaj.

Poprzednio grupa umieściła w Internecie album do kupienia w wersji pre-order, a następnie udostępniła trzy premierowe kawałki w serwisie strumieniowym. Tym razem muzycy nie szczędzili fanom rozmachu i postanowili zaprezentować cały premierowy materiał na stronie Youtube.

„Honor Is All We Know” jest wyjątkową płytą, ponieważ zawiera w sobie całe rosnące wnętrze zespołu, który pracował nad albumem dłuższą chwilę. Wyszedł naturalny i organiczny, napisano go bez wcześniej określonego porządku. Opowiada o kulminacji życia na naszej planecie oraz poczuciu braterstwa wobec innych ludzi.

Podoba Wam się ich nowy krążek?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.