27.03.2019 09:57

Hubert Urbański zapytał w "Milionerach" o przebój Freddiego Mercury'ego. Wygralibyście 5 tys. złotych?

W jednym z ostatnich odcinków teleturnieju "Milionerzy" padło pytanie dotyczące piosenki wokalisty grupy Queen. Sprawdźcie, czy znalibyście odpowiedź.

Freddie Mercury
foto: EAST NEWS

Program "Milionerzy" prowadzony od lat przez Huberta Urbańskiego cieszy się ogromną popularnością. W drodze po milion gracze muszą odpowiedzieć na szereg pytań z przeróżnych dziedzin wiedzy. Oprócz tych dotyczących historii, geografii czy nauk ścisłych pojawiają się też zagadnienia na temat muzyki czy filmu. W jednym z odcinków teleturnieju pojawiło się pytanie o Raya Wilsona z Genesis. Z kolei w innym Hubert Urbański zapytał o Carlosa Santanę.

Milionerzy
Milionerzy
Przeczytaj także W "Milionerach" padło muzyczne pytanie za 125 tys. Chodziło o instrument

Milionerzy: Pytanie za 5 tys. zł. o Freddiego Mercury'ego

Pan Marcin Rogala na początku swojej drogi o milion trafił na muzyczne pytanie. Na ekranie monitora pojawiło się zdanie do dokończenia.

"

Słynna bohaterka słynnego utworu Freddiego Mercury'ego i Montserrat Caballe to stolica: "

Uczestnik programu miał do wyboru 4 odpowiedzi: Andaluzji, Katalonii, Aragonii i Kastylii. Przebój, o którym mowa w pytaniu to oczywiście "Barcelona" z płyty o tym samym tytule. Dlatego poprawna odpowiedź na pytanie to wariant B. Katalonia. Dokładnie tak zaznaczył Pan Marcin z Torunia i wygrał 5 tysięcy złotych.

Zobacz też: >>Milionerzy: Poległa na pytaniu o znany rockowy zespół<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele Queen