Hubert Urbański zapytał w "Milionerach" o przebój Freddiego Mercury'ego. Wygralibyście 5 tys. złotych?
Joanna Chojnacka
27.03.2019 09:57
Hubert Urbański zapytał w "Milionerach" o przebój Freddiego Mercury'ego. Wygralibyście 5 tys. złotych? Fot. EAST NEWS

W jednym z ostatnich odcinków teleturnieju "Milionerzy" padło pytanie dotyczące piosenki wokalisty grupy Queen. Sprawdźcie, czy znalibyście odpowiedź.

Program "Milionerzy" prowadzony od lat przez Huberta Urbańskiego cieszy się ogromną popularnością. W drodze po milion gracze muszą odpowiedzieć na szereg pytań z przeróżnych dziedzin wiedzy. Oprócz tych dotyczących historii, geografii czy nauk ścisłych pojawiają się też zagadnienia na temat muzyki czy filmu. W jednym z odcinków teleturnieju pojawiło się pytanie o Raya Wilsona z Genesis. Z kolei w innym Hubert Urbański zapytał o Carlosa Santanę.

Przeczytaj także

Milionerzy: Pytanie za 5 tys. zł. o Freddiego Mercury'ego

Pan Marcin Rogala na początku swojej drogi o milion trafił na muzyczne pytanie. Na ekranie monitora pojawiło się zdanie do dokończenia.

Słynna bohaterka słynnego utworu Freddiego Mercury'ego i Montserrat Caballe to stolica:

Uczestnik programu miał do wyboru 4 odpowiedzi: Andaluzji, Katalonii, Aragonii i Kastylii. Przebój, o którym mowa w pytaniu to oczywiście "Barcelona" z płyty o tym samym tytule. Dlatego poprawna odpowiedź na pytanie to wariant B. Katalonia. Dokładnie tak zaznaczył Pan Marcin z Torunia i wygrał 5 tysięcy złotych.

Zobacz też: >>Milionerzy: Poległa na pytaniu o znany rockowy zespół<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.