26.02.2015 11:29

Human wraca na scenę!

Polski zespół z Kostkiem Joriadisem na czele powraca z nowym singlem i płytą! Posłuchajcie utworu „Blisko Ciebie”!

Human wraca na scenę!
foto: kadr z wideo

Kostek Joriadis, założyciel zespołu Human, zapowiedział nowy album! Płytę, która ma ukazać się w maju 2015 roku, promuje utwór „Blisko Ciebie”. Sprawdźcie, jak brzmi!

- - : - - / - - : - -

Co o nowym krążku powiedział sam lider?

"

Nagrywam nową płytę, z czego się bardzo cieszę. Z nowymi muzykami, którzy mają na to ochotę, dynamikę i umiejętności, żeby uczestniczyć. Mogę powiedzieć, że ta płyta również będzie dopilnowana z punktu widzenia artystycznego i wykonania. Spełniam swoje kolejne marzenie, które łączę z wielką pasją do tego gatunku muzycznego. Mam nadzieję, że płyta przyniesie wiele pozytywnych wrażeń. "

Premiera utworu „Blisko Ciebie” odbyła się 26 lutego 2015 roku w programie „Kasprologia”. Prowadzący, Tomasz Kasprzyk, opowiedział o powrocie Human, który dla wielu był nie lada zaskoczeniem.

"

Od płyty „Earth” minęło kilkanaście lat i bardzo długo czekaliśmy na to, aż Human powróci. Do końca nie wierzyliśmy, że to stanie się faktem. Ale jednak: dostaliśmy utwór od Kostka Joriadisa, który będzie gościem „Kasprologii” już w poniedziałek, 2 marca 2015 roku o 14.00. Zapowiedź jest imponująca, więc czekamy na dalsze efekty! "

human fb

W oczekiwaniu na poniedziałkową wizytę lidera Human, obejrzyjcie film zapowiadający nowy krążek kapeli i zobaczcie, jak wyglądała praca muzyków w studiu nagraniowym!

Cieszycie się?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Exclusive Kasprologia Human