22.04.2015 10:52

Idź na libację z Nergalem do jego baru!

Adam Darski nie boi się nowych wyzwań i postanowił otworzyć własny pub „Libation”. Gdzie i kiedy będziecie mogli się z nim napić?

Idź na libację z Nergalem do jego baru!
foto: REPORTER / EASTNEWS

Ledwo zdążyliśmy się przyzwyczaić, że lider zespołu Behemoth otworzył „Barberian Academy & Barber Shop”, czyli miejsce, dzięki któremu Wasza broda już nigdy nie będzie przypominać Czerwonego Lasu w Czarnobylu, a już niedługo na mapie pojawi się kolejny punkt sygnowany nazwiskiem muzyka. „Libation” powstanie na sopockim „Monciaku” - przy ulicy Bohaterów Monte Cassino. O tym kiedy będziemy mogli stuknąć się z nim kuflem, Nergal napisał na Facebooku.

"

W życiu zawsze kierowałem się nie strachem lecz ciekawością. I ta też najczęściej otwierała przede mną drzwi do tajemnicy… Nie inaczej jest w tym przypadku. Z ogromną ekscytacją wyczekuję otwarcia LIBATION. W samym sercu Sopotu. W miejscu kultowym. Wyjątkowi ludzie tworzą wyjątkowe miejsce! Odpalamy klub, jakiego w Polsce jeszcze nie było! Taka majówka już się nigdy nie powtórzy! 1 maja o 22.00! "

Jak na razie wygląda wnętrze klubu?

Jest jeszcze łazienka...

libacja fb

Darski zapowiedział, że w klubie będą czekać na gości „balet na wysokim poziomie, z dobrą muzyką i najlepszymi trunkami w miejscu wyjątkowym…i jeszcze coś, ale tego opisać się nie da!”

Najświeższe informacje dotyczące klubu będą pojawiać się na fanpage’u „Libation”.

Nergal nie zwalnia tempa. Mimo przerwy w nagrywaniu płyt z zespołem Behemoth, muzyk nadal tworzy i zaprezentował fanom swoje łagodne oblicze, zapowiedział solową płytę i udostępnił teledysk do utworu „Messe Noire” z ostatniej płyty Behemotha „The Satanist”. A teraz jeszcze klub!

Spędzicie majówkę z Nergalem? :)

Magda Słomka
Tagi: Duperele Adam Nergal Darski