04.04.2018 11:56

Idziesz na siłownię? Najlepszym utworem do ćwiczeń jest „Welcome to the Jungle”

Teraz już wiecie, przy jakim akompaniamencie najlepiej pompuje się na siłowni!

Axl Rose z Guns N' Roses
foto: Wayne Drought / Splash News/EAST NEWS

Pogoda staje się lepsza, coraz bliżej do lata, zatem warto trochę popracować nad swoim wyglądem, bo już niebawem będziemy nosić nieco mniej warstw na sobie. Zimą każdy z nas przybiera trochę na wadze, trudniej jest się zmusić do aktywności fizycznej - w końcu, gdy za oknem jest naprawdę nieprzyjemnie wybieramy koc i seriale, zamiast siłownię.

Jeżeli już jednak wybierzemy się na siłkę to warto zadbać o odpowiedni podkład muzyczny. Istnieją zajęcia z jogi dla fanów metalu, ale zdecydowanie łatwiej po prostu samemu wybrać odpowiednie utwory, które świetnie pasują do ćwiczeń. Siłownia Gold's Gym postanowiła stworzyć konkurs March Music Madness, w którym wyłoniono najlepszą piosenkę do ćwiczeń w 2018 roku.

Guns N' Roses dobry na siłownię

Celebryci, tacy jak Flo Rida, Steve Aoki czy Robert Irvine, jak również sportowcy i trenerzy oraz klienci siłowni wytypowali 16 utworów. Przez cały marzec odbyły się 4 rundy konkursu, przy czym finał miał miejsce od 30 marca do 2 kwietnia. Najwięcej głosów zdobyła piosenka Guns N' Roses „Welcome to the Jungle”, która została wytypowana przez Dempsey Marks, ekspertkę fitness z Gold's Gym.

W ramach konkursu osoba, która wytypowała zwycięską piosenkę wskazuje charytatywną organizację, którą wesprze Gold's Gym. 5000 dolarów trafi do After-School All-Stars, organizacji Arnolda Schwarzeneggera wspierająca dzieci z ubogich rodzin.

Guns N' Roses w Polsce 2018

Polscy fani kapeli będą mogli zobaczyć zespół na żywo już 9 lipca 2018 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Jako support wystąpią Volbeat i Tyler Bryant & The Shakedown.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Guns N Roses