07.04.2016 17:14

Iggy Pop i jego pierzasty rockowy przyjaciel

Pies najlepszym kumplem człowieka? Nic z tych rzeczy, lepiej sprawić sobie papugę!

Iggy Pop i jego pierzasty rockowy przyjaciel
foto: kadr z wideo

Zapewne mieliście takie chwile w życiu, gdy chcieliście się wybrać na jakiś piekielnie dobry koncert, ale Wasi znajomi albo nie mogli pójść tego dnia na występ, albo po prostu słuchają czegoś delikatniejszego i zdzieranie gardła podczas koncertu to nie dla nich. Chodzenie w pojedynkę na takie wydarzenia nie jest fajne, w końcu nikt na tej planecie nie chce być sam.

Bywa również tak, że chcecie przesłuchać świeżutką płytę Iggy'ego Popa, ale Wasi znajomi niekoniecznie lubią nagiego śpiewającego dziadka. Co więc robić w takiej sytuacji?

Okazuje się, że zwierzęta mają zdecydowanie lepszy gust muzyczny i są najlepszymi towarzyszami jeśli chodzi o wspólne kontemplowanie ostrych riffów.

Iggy Pop ma właśnie takiego przyjaciela. Jest to papuga Biggy Pop, która doczekała się nawet swojego własnego konta na Instagramie. Pierzaste stworzenie jest bardzo przyjazne i jak widać Pop uwielbia zwierzaka, z którym słucha muzyki.

Przy chillującym akompaniamencie Curtisa Mayfielda leniwie wylegują się na podłodze:

Papudze przypadł również do gustu repertuar z najnowszego krążka artysty zatytułowanego „Post Pop Depression” i chętnie rytmicznie kołysze się w rytm muzyki. Aż miło popatrzeć!

Natomiast, gdy Iggy gra na gitarze zwierzak dosłownie szaleje. Chyba nie ma bardziej oddanego fana niż ten pierzasty wielbiciel dobrego rocka:

Ale to jeszcze nie koniec, bowiem papuga pomaga muzykowi w codziennych czynnościach - po co golarka, skoro zwierzę, niczym ten z kreskówki o Flinstonach, może załatwić golenie:

Taka papuga to prawdziwy skarb! Warto zatem zerkać na poczynania tego sympatycznego ptaka, który podbija serca internautów.

Nieraz udowadnialiśmy, że nasi towarzysze lubią mocne granie. W zasadzie zarówno mopsy, koty czy papugi mają w sobie szatana i kochają uprawiać headbanging do metalu. Nierzadko też okazują się być lepszymi wokalistami od słynnych muzyków. Istnieją też zwierzaki, które uwielbiają punk rock. Świat nie przestaje nas zadziwiać.

Jak Wam się podoba pierzasty przyjaciel Iggy'ego Popa?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Iggy Pop