16.08.2019 13:16

Iggy Pop jako agent 007 w najnowszym teledysku [WIDEO]

Iggy Pop opublikował teledysk do drugiego singla, który jest zapowiedzią najnowszej płyty artysty. 

Iggy Pop
fot. shutterstock.com

"Free" będzie osiemnastym solowym studyjnym albumem artysty. Dyskografię muzyka zamyka krążek "Post Pop Depression", który został wydany w 2016 roku. Pierwszy singiel z nowej płyty został opublikowany wraz z zapowiedzią o nadchodzącym albumie. "James Bond", druga piosenka, ujrzała światło dzienne pod koniec lipca. 14 sierpnia 2019 roku w sieci pojawił się teledysk do tej kompozycji. Iggy Pop wciela się w nim w agenta 007.

Iggy Pop opublikował nowy teledysk 

Iggy Pop nie zwalnia tempa, a na najnowszej płycie usłyszymy artystę w nowym wydaniu. Single, które dotychczas zostały udostępnione, zostały wyprodukowane przez jazzowego muzyka, Lerona Thomasa, co wpłynęło na ich brzmienie. W teledysku do piosenki "James Bond", Iggy Pop jest ubrany w czarny blezer. Trzeba przyznać, że muzyk wygląda naprawdę dobrze. Sceny nakręcono w studio Sweat Records w Miami. 

Iggy Pop "James Bond"
Iggy Pop "James Bond"
Przeczytaj także Iggy Pop wydał nowy singiel. Jak brzmi "James Bond"?

Wideo zostało wyreżyserowane przez Simona Taylora, który już wcześniej współpracował z Iggym przy klipie "Get Your Shirt". Premiera "Free" odbędzie się już niebawem. 6 września 2019 roku na sklepowe półki trafi najnowsza płyta artysty. Nieco później, 1 października 2019 roku ukaże się również książka muzyka. "Til Wrong Feels Right", która będzie zbiorem utworów lirycznych. 

Zobacz także: Iggy Pop i jego pierzasty rockowy przyjaciel

Tagi: Iggy Pop