30.07.2019 11:48

Iggy Pop wydał nowy singiel. Jak brzmi "James Bond"?

Iggy Pop nie zwalnia tempa. Muzyk podzielił się z fanami najnowszym singlem zatytułowanym "James Bond". Utwór promuje nowy album artysty.

Iggy Pop "James Bond"
fot. shutterstock.com

Tego pana raczej nie trzeba przedstawiać. Muzyk nie zwalnia tempa i pracuje nad najnowszą płytą, która pojawi się już we wrześniu 2019 roku. W połowie lipca 2019 roku Iggy podzielił się z fanami singlem "Free". 30 lipca 2019 roku na oficjalnym kanale na YouTube pojawił się "James Bond". Oba single zostały wyprodukowane przez muzyka jazzowego, Lerona Thomasa. Ostatni album Popa był wydany w 2016 roku. "Post Pop Depression" był siedemnastym studyjnym albumem muzyka.

Iggy Pop wydał nowy singiel

W oświadczeniu Iggy Pop przyznał, że od dłuższego czasu jego życiem rządziła niepewność:

"

To album, na którym inni artyści mówią w moim imieniu, ale to ja użyczam swojego głosu... Pod koniec trasy "Post Pop Depression" doszedłem do wniosku, że muszę pozbyć się problemu chronicznej niepewności, który za długo torpedował moje życie i karierę. Brakowało mi energii. Miałem moment, w którym pragnąłem po prostu włożyć ciemne okulary, odwrócić się i odejść. Chciałem być wolny. Wiem, że to iluzja, że wolność jest czymś, co się czuje, ale żyłem w przekonaniu, że to uczucie jest wszystkim, czego warto szukać. "

Iggy Pop kawa
Iggy Pop kawa
Przeczytaj także Iggy Pop uwielbia kawę? Specjalna mieszanka stworzona przez artystę

Jak brzmi "James Bond"?

Najnowszy album Iggy'ego Popa pojawi się 6 września 2019 roku nakładem Loma Vista. 1 października 2019 roku ukaże się również książka artysty zatytułowana "Til Wrong Feels Right", która jest zbiorem utworów lirycznych.

Zobacz także: Iggy Pop i jego pierzasty rockowy przyjaciel

Tagi: Iggy Pop