04.05.2015 18:36

Ile lat mają gwiazdy polskiego rocka i metalu?

Sprawdziliśmy, co o wieku polskich gwiazd rockowej i metalowej sceny muzycznej mówi popularna strona „How Old Do I Look”. Na ile lat wyglądają Titus, Litza, Piotr Rogucki i inni?

Ile lat mają gwiazdy polskiego rocka i metalu?
foto: REPORTER / East News

Szał na odmładzanie trwa. Aplikacja, która może potwierdzić czy jesteś tak młody, jak myślisz, bije rekordy popularności. Użycie „How Old Do I Look” grozi jednak małą depresją. Dzieje się tak wtedy, gdy dowiesz się, że ta niewielka zmarszczka na Twoim czole wcale nie jest taka mała i sugeruje ludziom, że masz 30 lat więcej, niż myślałeś, że masz. Jest to więc narzędzie dla odważnych.

O co chodzi? Wchodzisz na stronę „How Old Do I Look”, wgrywasz swoje zdjęcie i... sprawdzasz ile masz lat. Nie oszukuj: robot Microsoftu nie rozpozna Twojej twarzy, jeśli zakryjesz ją okularami przeciwsłonecznymi!

Postanowiliśmy sprawdzić, jak ma się kondycja gwiazd rocka i metalu według popularnej strony. Wyniki są zaskakująco łaskawe... No, może nie dla wszystkich. Obejrzyjcie naszą galerię zdjęć!

A Wy ile macie lat według „How Old Do I Look”?

Magda Słomka
Tagi: Duperele Titus Maciej Maleńczuk Marek Piekarczyk Muniek Staszczyk Paweł Kukiz Piotr Rogucki Katarzyna Nosowska Adam Nergal Darski Kazik Staszewski Anja Orthodox Janusz Panasewicz Grzegorz Markowski Tomasz Lipnicki Tymon Tymański Robert Litza Friedrich