Ile w 2019 roku fan Metalliki musi zapłacić za spotkanie z idolami?

Joanna Chojnacka
27.06.2019 15:15
Ile w 2019 roku fan Metalliki musi zapłacić za spotkanie z idolami? Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Metallica podczas trasy po Europie oferuje fanom bilet "Dream No More", który umożliwia wiernym słuchaczom spotkanie z zespołem. Cena pakietu powala.

Wierni fani są gotowi na liczne wyrzeczenia, żeby odłożyć pieniądze na koncert ulubionej kapeli. Chociaż bilety na muzyczne imprezy ciągle drożeją, wielbiciele muzyki nadal wykupują całe stadiony, aby zobaczyć występ na żywo swoich idoli. Ale dla niektórych to i tak za mało. Część grup muzycznych stwarza fanom możliwość spotkania i porozmawiania na tzw. "meet&greet". Wśród zespołów, które oferują słuchaczom taką opcję jest Metallica.

Metallica. Ile kosztuje spotkanie z zespołem?

Podczas europejskiej trasy Metalliki, fani kapeli mogą kupić wejściówkę "Dream No More" i jak sugeruje nazwa, spełnić swoje marzenia. Dzięki takiemu biletowi, wierny słuchacz Metalliki będzie mógł poznać Jamesa Hetfielda, Larsa Ulricha, Roberta Trujillo i Kirka Hammetta.

Wykupienie pakietu daje prawo do obejrzenia występu z Snakepitu, czyli obszaru wydzielonego tuż pod sceną, korzystania ze strefy VIP, wejście na teren imprezy w specjalnie wyznaczonej lokalizacji, spotkania zespołu na backstage'u przed koncertem i wykonania zdjęcia z zespołem. 

Przeczytaj także

Dodatkowo osoba, która wykupi bilet dostanie setlistę z danego miasta z autografami oraz będzie miała dostęp do namiotu "Sanitarium Rubber Room". Posiadacz pakietu "Dream No More" może wybrać jeden plakat i koszulkę oraz ma pierwszeństwo jeśli chodzi o zakup reszty zespołowego merczu. Ponadto może zjeść kolację w bufecie "Spit Out The Bone" oraz obejrzeć wystawę "Memory Remains" składającą się z kolekcji pamiątek zespołu.

Pakiety "Dream No More" to wydatek około 2.200 euro, czyli niemal 9 400 złotych.

Metallica w Polsce

Grupa Metallica już wkrótce zagra koncert w Polsce. Wydarzenie odbędzie się 21 sierpnia 2019 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Obok liderów Wielkiej Czwórki thrash metalu na scenie pojawi się również Ghost i Bokassa.

Zobacz też: Metallica zagrała w strugach deszczu "St.Anger" w Manchesterze [WIDEO]

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.