10.03.2017 12:25

Imagine Dragons boksuje się z Dolphem Lundgrenem w nowym klipie

Amerykańska kapela podzieliła się teledyskiem do numeru „Believer”. Czy wokalista kapeli dał radę w pojedynku ze słynnym aktorem?

Imagine Dragons boksuje się z Dolphem Lundgrenem w nowym klipie
foto: kadr z wideo

Zespół ma na swoim koncie dwa studyjne krążki - „Night Visions” z 2012 i „Smoke + Mirrors” z 2015. Wiadomo, że kapela opublikuje trzeci krążek, ale jak na razie nie znane są jakiekolwiek szczegóły dotyczące tego wydawnictwa.

Wiadomo jednak, jaki numer pojawi się na albumie. Grupa właśnie opublikowała klip do kompozycji zatytułowanej „Believer”. Za reżyserię teledysku odpowiedzialny jest Matt Eastin i w głównej roli możemy zobaczyć Dolpha Lundgrena, którego widzowie kojarzą chociażby z roli Ivana Drago w „Rocky IV”.

Bokser walczy z wokalistą Danem Reynoldsem - zobaczcie zatem, jak przebiegła ta bójka:

Wokalista musiał nieco potrenować przed nagrywaniem teledysku, przy czym Reymolds już od jakiegoś czasu współpracuje z trenerem w związku ze zdiagnozowanym u niego zesztywniającym zapaleniem stawów kręgosłupa.

Tak o treningu w związku z klipem opowiedział muzyk:

"

Musiałem poprawić formę, bo Lundgren jest największym draniem wszech czasów. Powiedziałem trenerowi, że musimy uskutecznić nasz trening. "

W międzyczasie Imagine Dragons stworzył również utwór „Levitate” na potrzeby filmu „Pasażerowie”. Chris Pratt Jim Preston wcielił się w mechanika, który został wysłany na planetę w innej galaktyce. Jego podróż miała trwać 120 lat, ale obudził się o 100 lat za wcześnie.

Imagine Dragons już niebawem rozpocznie sezon koncertów w ramach letnich festiwali i odwiedzi również nasz kraj. Kapela wystąpi na Orange Warsaw Festival 2017, który odbędzie się 2 i 3 czerwca 2017 w Warszawie na Torze Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec. Imagine Dragons pojawił się po raz pierwszy w Polsce 2 lutego 2016 w Łodzi.

Jak oceniacie nowy klip od Imagine Dragons?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Imagine Dragons