Imagine Dragons podzielił się singlem „Thunder”

Aleksandra Degórska
28.04.2017 13:55
Imagine Dragons podzielił się singlem „Thunder” Fot. Retna / Photoshot / Reporter / East News

Zespół podzielił się tytułowym kawałkiem zapowiadającym trzecie studyjne wydawnictwo zespołu. Sprawdźcie, jak prezentuje się ten numer.

Fani indierockowych brzmień mają powód do zadowolenia. Trzeci krążek formacji zbliża się wielkimi krokami, bowiem 16 czerwca 2017 pojawi się album zatytułowany „Thunder”. Będzie to kolejna pozycja po „Smoke + Mirrors” z 2015 i „Night Visions” z 2012. Dotychczas poznaliśmy jeden singiel z nadchodzącego wydawnictwa i mowa tutaj o kawałku „Believer”, do którego powstał klip z  Dolphem Lundgrenem.

Nadszedł czas na drugi i zarazem tytułowy singiel zapowiadający płytę. Posłuchajcie, jak prezentuje się kawałek „Thunder”:

Imagine Dragons już niebawem pojawi się w naszym kraju w ramach Orange Warsaw Festival 2017, który odbędzie się 2 i 3 czerwca 2017 w Warszawie na Torze Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec. Po raz pierwszy Imagine Dragons zagrał w Polsce 2 lutego 2016 w Łodzi.

Zobaczcie, jak pierwszy singiel z płyty prezentuje się na żywo:

W międzyczasie zespół stworzył również utwór „Levitate” na potrzeby filmu „Pasażerowie”, w którym Chris Pratt wcielił się w mechanika wysłanego na planetę w innej galaktyce.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.