23.10.2018 16:53

Imagine Dragons przeniósł się do świata gier na automatach w klipie do „Zero”

Utwór Imagine Dragons powstał z myślą o filmie „Ralph Demolka w internecie”. Zobaczcie, jak prezentuje się ten teledysk!

Imagine Dragons pokazał klip do Zero
foto: kadr z wideo

Utwór „Zero” powstał na potrzeby filmu „Ralph Demolka w internecie”, który polscy widzowie zobaczą już w styczniu 2019. Tym razem słynny bohater opuści salon gier i przeniesie się do świata internetu.

Imagine Dragons z klipem do „Zero” z filmu „Ralph Demolka w internecie”

Piosenka trafi również na najnowszą płytę Imagine Dragons „Origins”, która ukaże się 9 listopada 2018. Zanim jednak do tego dojdzie, zespół podzielił się klipem do „Zero”, w którym możemy przenieść się do starych dobrych czasów gier na automatach.

Za reżyserię teledysku odpowiada Dave Meyers.

Imagine Dragons zapowiedział album „Origins”

Muzycy Imagine Dragons twierdzą, że ich najnowsze wydawnictwo to siostrzany album „Evolve”, o czym wspomniał wokalista formacji, Dan Reynolds:

"

Szukamy nowych terytoriów, ale nie zapominamy o korzeniach. Kiedy tworzymy, nie stawiamy sobie żadnych granic i zasad. Zawsze jesteśmy podekscytowani kiedy możemy nagrywać coś nowego i brzmiącego inaczej niż dotychczas. "

Za produkcję „Origins” odpowiadają Joel Little (Lorde, Khalid), Mattman & Robin (Selena Gomez, Carly Rae Jepsen) oraz John Hill (Florence + the Machine). 

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Imagine Dragons