Imagine Dragons we wzruszającym klipie do "Wrecked". Czy to będzie kolejny radiowy hit? [WIDEO]

19.07.2021 16:23
Imagine Dragons Fot. materiały prasowe Universal Music Polska

Zobaczcie, jak prezentuje się najnowszy teledysk Imagine Dragons, który przygotowuje się do wydania nowego albumu.

Singiel "Wrecked" został napisany przez Dana Reynoldsa, Wayne’a Sermona, Bena McKee & Daniela Platzmana, a za produkcję odpowiada Imagine Dragons. Miks stworzono w Spatial Audio, a do utworu powstało poruszające wideo. 

Polecamy

Imagine Dragons we wzruszającym klipie do "Wrecked". Czy to będzie kolejny radiowy hit? [WIDEO]

Mocna piosenka opowiada o stracie, żalu i pójściu naprzód. Reynolds zaczął pisać "Wrecked" niedługo po tym, gdy jego szwagierka, Alisha Durtschi Reynolds, zmarła na raka. Artysta wspomina:

Była jasnym promieniem. Zawsze dzieliła się radością i mocą z każdym, kogo spotkała. Jej nagłe odejście wstrząsnęło mną w sposób, który do tej pory ciężko mi wyrazić. Byłem przy niej i bracie w momencie, gdy odeszła. To był pierwszy raz w moim życiu, gdy doświadczyłem śmierci w taki sposób. Dobitnie mi to uświadomiło kruchość życia i ostateczność wszystkiego. Patrzyłem, jak mój brat przeżywał coś, przez co nikt nie powinien przechodzić. Ale widziałem też, jak wiara daje mu nadzieję na wspólną przyszłość z Alishą. Mogę jedynie mieć nadzieję, że moja wiara też będzie tak mocna. „Wrecked” było moim sposobem na poradzenie sobie z tym wszystkim, bo muzyka zawsze stanowiła dla mnie odskocznię.

Zobaczcie, jak prezentuje się ten teledysk:

Emocjonalna intymność "Wrecked" to kolejne spojrzenie na to, czego fani mogą oczekiwać po "Mercury – Act 1", następcy wydanego w 2018 "Origins". Wcześniej grupa zaprezentowała utwory "Follow You" i "Cutthroat", które spotkały się z ciepłym przyjęciem fanów. Premiera krążka zaplanowana jest na 3 września 2021.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.