07.11.2018 17:59

Imagine Dragons zaprezentował utwór „Bad Liar” z najnowszej płyty

Już 9 listopada 2018 roku w sklepach pojawi się najnowsza płyta Imagine Dragons. Muzycy prezentują kolejny utwór promujący wydawnictwo.

Imagine Dragons
foto: VALERIE MACON/AFP/East News

Album "Orgins" to czwarta studyjna płyta rockowej grupy Imagine Dragons. Zespół zapowiedział premierę nowego materiału na 9 listopada 2018 roku. Poprzednie wydawnictwo grupy "Evolve" ma już 8 miliardów streamów na całym świecie, płyta wyjątkowo przypadła do gustu także Polakom, którzy z niecierpliwością wyczekują jej następcy.

Imagine Dragons zaprezentował nowy utwór "Bad Liar"

Premiera "Orgins" już za kilka dni, jednak zespół postanowił kolejny raz zaspokoić ciekawość swoich fanów. Muzycy opublikowali nowy utwór z krążka – „Bad Liar":

Za produkcję „Origins” odpowiadają Joel Little (Lorde, Khalid), Mattman & Robin (Selena Gomez, Carly Rae Jepsen) oraz John Hill (Florence + the Machine). 

8 listopada 2018 roku o 5:30 rano polskiego czasu fani Imagine Dragons będą mogli obejrzeć transmisję ze specjalnego wydarzenia premierowego – „Origins Experience”, które odbędzie się w Las Vegas. 

Imagine Dragons z utworem "Zero" do filmu "Ralph i Demolka w internecie"

Wcześniej zespół zaprezentowali swoim fanom między innymi numer "Natural" oraz "Zero", który znajdzie się nie tylko na 4. albumie grupy, ale też w filmie "Ralph i Demolka w internecie". Teledysk do utworu przeniósł widzów do świata gier na automatach. Za reżyserię obrazu odpowiada Dave Meyers.

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Imagine Dragons