Imagine Dragons zaprezentował utwór „Bad Liar” z najnowszej płyty

Joanna Chojnacka
07.11.2018 17:59
Imagine Dragons zaprezentował utwór „Bad Liar” z najnowszej płyty Fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Już 9 listopada 2018 roku w sklepach pojawi się najnowsza płyta Imagine Dragons. Muzycy prezentują kolejny utwór promujący wydawnictwo.

Album "Orgins" to czwarta studyjna płyta rockowej grupy Imagine Dragons. Zespół zapowiedział premierę nowego materiału na 9 listopada 2018 roku. Poprzednie wydawnictwo grupy "Evolve" ma już 8 miliardów streamów na całym świecie, płyta wyjątkowo przypadła do gustu także Polakom, którzy z niecierpliwością wyczekują jej następcy.

Imagine Dragons zaprezentował nowy utwór "Bad Liar"

Premiera "Orgins" już za kilka dni, jednak zespół postanowił kolejny raz zaspokoić ciekawość swoich fanów. Muzycy opublikowali nowy utwór z krążka – „Bad Liar":

Za produkcję „Origins” odpowiadają Joel Little (Lorde, Khalid), Mattman & Robin (Selena Gomez, Carly Rae Jepsen) oraz John Hill (Florence + the Machine). 

8 listopada 2018 roku o 5:30 rano polskiego czasu fani Imagine Dragons będą mogli obejrzeć transmisję ze specjalnego wydarzenia premierowego – „Origins Experience”, które odbędzie się w Las Vegas. 

Imagine Dragons z utworem "Zero" do filmu "Ralph i Demolka w internecie"

Wcześniej zespół zaprezentowali swoim fanom między innymi numer "Natural" oraz "Zero", który znajdzie się nie tylko na 4. albumie grupy, ale też w filmie "Ralph i Demolka w internecie". Teledysk do utworu przeniósł widzów do świata gier na automatach. Za reżyserię obrazu odpowiada Dave Meyers.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.