Imagine Dragons zaprezentował utwór do filmu „Ralph Demolka w internecie”

Aleksandra Degórska
20.09.2018 17:10
Imagine Dragons zaprezentował utwór do filmu „Ralph Demolka w internecie” Fot. kadr z wideo

Sprawdźcie, jak brzmi numer Imagine Dragons „Zero”, który usłyszycie w filmie „Ralph Demolka w internecie”.

Zespół Imagine Dragons zaprezentował swój najnowszy utwór „Zero”, który powstał do filmu „Ralph Demolka w internecie”. Animacja trafi do polskich kin w styczniu 2019 i pokaże słynnego bohatera, który tym razem opuścił ukochany salon gier i przeniósł się do potencjalnie niebezpiecznego świata internetu.

Imagine Dragons z utworem do filmu „Ralph Demolka w internecie”

Za reżyserię „Ralpha Demolki w internecie” odpowiadają Rich Moore oraz Phil Johnston, którzy są zadowoleni ze współpracy z Imagine Dragons, o czym wspomniał Moore:

„Zero” w napisach końcowych to dość odważny wybór. W kawałku słyszymy słowa kogoś, kto wątpi w swoją wartość, kto całe dobre samopoczucie opiera na relacji z jedną osobą. Gdy ta przyjaźń jest zagrożona, pojawia się mnóstwo lęków.

Dan Reynolds z Imagine Dragons również wyraził zadowolenie z tej kolaboracji:

Nowa odsłona przygód Ralpha to film idealny na nasze czasy pod wieloma względami. Opowiada między innymi o poszukiwaniu własnej tożsamości czy o samotności w czasach internetu. Wewnętrzna walka głównego bohatera o akceptację samego siebie bardzo do nas przemówiła, dlatego postaraliśmy się uchwycić te emocje w naszej piosence.

Posłuchajcie zatem, jak prezentuje się utwór „Zero” od Imagine Dragons:

Imagine Dragons od trzech tygodni okupują szczyt zestawienia Billboard Alternative Songs z aktualnym singlem „Natural”. Numer jest także na 15. pozycji Billboard Hot 100 i jest kolejnym singlem promującym trzeci album zespołu, „Evolve”. Na płycie znalazły się takie przeboje, jak „Believer”, „Thunder”, „Whatever It Takes” i „Next To Me”.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.