20.09.2018 17:10

Imagine Dragons zaprezentował utwór do filmu „Ralph Demolka w internecie”

Sprawdźcie, jak brzmi numer Imagine Dragons „Zero”, który usłyszycie w filmie „Ralph Demolka w internecie”.

Imagine Dragons z piosenką do filmu Ralph Demolka
foto: kadr z wideo

Zespół Imagine Dragons zaprezentował swój najnowszy utwór „Zero”, który powstał do filmu „Ralph Demolka w internecie”. Animacja trafi do polskich kin w styczniu 2019 i pokaże słynnego bohatera, który tym razem opuścił ukochany salon gier i przeniósł się do potencjalnie niebezpiecznego świata internetu.

Imagine Dragons z utworem do filmu „Ralph Demolka w internecie”

Za reżyserię „Ralpha Demolki w internecie” odpowiadają Rich Moore oraz Phil Johnston, którzy są zadowoleni ze współpracy z Imagine Dragons, o czym wspomniał Moore:

"

„Zero” w napisach końcowych to dość odważny wybór. W kawałku słyszymy słowa kogoś, kto wątpi w swoją wartość, kto całe dobre samopoczucie opiera na relacji z jedną osobą. Gdy ta przyjaźń jest zagrożona, pojawia się mnóstwo lęków. "

Dan Reynolds z Imagine Dragons również wyraził zadowolenie z tej kolaboracji:

"

Nowa odsłona przygód Ralpha to film idealny na nasze czasy pod wieloma względami. Opowiada między innymi o poszukiwaniu własnej tożsamości czy o samotności w czasach internetu. Wewnętrzna walka głównego bohatera o akceptację samego siebie bardzo do nas przemówiła, dlatego postaraliśmy się uchwycić te emocje w naszej piosence. "

Posłuchajcie zatem, jak prezentuje się utwór „Zero” od Imagine Dragons:

Imagine Dragons od trzech tygodni okupują szczyt zestawienia Billboard Alternative Songs z aktualnym singlem „Natural”. Numer jest także na 15. pozycji Billboard Hot 100 i jest kolejnym singlem promującym trzeci album zespołu, „Evolve”. Na płycie znalazły się takie przeboje, jak „Believer”, „Thunder”, „Whatever It Takes” i „Next To Me”.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Imagine Dragons