12.01.2018 12:01

Incubus pokazał nastrojowy klip do „Loneliest”

Oto kolejny teledysk zespołu, który świetnie oddał melancholijny klimat singla.

Incubus pokazał nastrojowy klip do „Loneliest”
foto: kadr z wideo

8. krążek grupy Incubus ukazał się 21 kwietnia 2017 roku i jak sama nazwa wskazuje jest to 8. studyjny album zespołu. Wydawnictwo stało się następcą „If Not Now, When?”, który nie przypadł do gustu fanom, bowiem Incubus zdecydował się wówczas na lżejsze kompozycje.

Najnowsza płyta jest powrotem do mocniejszych brzmień. Już pierwszy singiel „Nimble Bastard” pokazał, że Incubus postawił na ostrzejsze rockowe granie. Zespół kolejno udostępnił kawałki „Glitterbomb” oraz „State Of The Art”. 

Teraz Incubus podzielił się kolejnym singlem, do którego powstał klip. Do „Loneliest” nakręcono teledysk świetnie oddający nastrój piosenki - widzimy czarno-białe kadry tańczącej kobiety w zwolnionym tempie. W wideo pojawia się również wokalista Brandon Boyd, jak również gitarzysta Mike Einziger.

Obejrzyjcie ten nastrojowy teledysk:

Zgodnie z zapowiedziami wokalisty nowy album to fuzja różnych, zaskakujących gatunków. Wśród gości na płycie pojawił się m.in. Skrillex oraz wokalista Deftones - Chino Moreno. Incubus ma już zaplanowane koncerty do maja 2018 i najbliższy występ odbędzie się 2 lutego 2018 roku w Las Vegas.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Incubus