29.05.2018 16:56

InoRos zagrzewa do boju polskich piłkarzy piosenką na MŚ 2018 „Dawaj Polska”

Zespół dołącza do listy wykonawców, którzy przygotowali piosenki, które mają zagrzewać do boju polskich piłkarzy podczas Mistrzostw Świata w Rosji. Posłuchajcie utworu „Dawaj Polska”.

InoRos zagrzewa do boju polskich piłkarzy piosenką na MŚ 2018 „Dawaj Polska”
foto: kadr z wideo

Mundial zbliża się wielkimi krokami i w związku z tym codziennie pojawiają się kolejne utwory, które mają zagrzewać do boju polskich piłkarzy na czele z kapitanem naszej reprezentacji, czyli Robertem Lewandowskim. Do listy, na której już teraz znajdują się takie tuzy jak Kombi, czy Krzysztof Krawczyk, dołączył zespół InoRos.

Trzeba przyznać, że jest chyba do tej pory najlepszą kompozycją przygotowaną z tej okazji. Posłuchajcie, jak do walki będzie Polaków zagrzewała formacja InoRos i ich utwór „Dawaj Polska”:

Swojski klimat i polska flaga

Teledysk przedstawia zespół cieszący się z życia wraz z innymi kibicami polskiej reprezentacji. Klip rozpoczyna się „przekazaniem pałeczki”, czy w tym wypadku „przekazaniem korków” - oto widzimy, jak starszy pan podaje (prawdopodobnie) swojemu wnukowi buty, których młodzieniaszek potem używa do grania w piłkę, strzelając przy okazji tyle bramek, jakby miał na imię Robert Lewandowski. Albo co najmniej Maciej Żurawski.

Przerywniki są zapewnione materiałami przedstawiającymi młodych piłkarzy, który rozgrywają mecz oraz występami cheerleaderek tańczącymi wokół perkusisty zespołu InoRos. Jak wam się podoba nowy utwór zadedykowany polskim piłkarzom?

Mundial 2018 – daty, mecze Polaków

Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji rozpoczną się 14 czerwca 2018 spotkaniem Rosja-Arabia Saudyjska. Finał turnieju odbędzie się 15 lipca 2018. Reprezentacja Polski zagra w grupie H z Senegalem (19 czerwca 2018, godz. 17:00), Kolumbią (24 czerwca 2018, godz. 20:00) i Japonią (28 czerwca 2018, godz. 16:00). 

Kamil Kacperski
Tagi: Duperele