08.04.2019 15:47

Instagramerzy stworzyli "gotyckie crocsy". To idealny zamiennik glanów w lato?

Sklep Heavy Cream zaoferował swoim klientom ciekawy rodzaj obuwia. Twórcy alternatywnej odzieży ozdobili crocsy ćwiekami i łańcuchami, aby trafić w gust metalowców.

Goci
foto: pixabay.com

Bycie prawdziwym metalowcem nie jest proste. Słuchacze ekstremalnej muzyki, którzy chcą za wszelką cenę pozostać trÓ, muszą liczyć się z wieloma niedogodnościami. Wśród nich warto podkreślić obowiązek noszenia glanów... przez cały rok. Mniej konserwatywni wyznawcy muzyki metalowej dopuszczają również możliwość zakładania trampek, jednak gdy temperatura w lato zbliża się do 30 stopni Celsjusza, nawet w conversach może być gorąco. Na ratunek metalowcom przyszła dwójka instagramerów.

Para
Para
Przeczytaj także Czy gust muzyczny wpływa na związki? Badania potwierdzają

Powstały gotyckie crocsy. To idealne obuwie na lato dla metalowców?

Użytkownicy Instagrama znani z pseudonimów garbage_b0y i lhommeboy stworzyli firmę zajmującą się sprzedażą oryginalnej odzieży. Na profilu HeavyCreamStore na portalu Etsy.com, umieścili ofertę sprzedaży specyficznych butów. Czarne crocsy ozdobione łańcuchami, kolcami i ćwiekami można nabyć za niebagatelną kwotę niemal tysiąca złotych. Właściciele profilu podkreślają w opisie produktu, że nie współpracują oni z firmą CROCS. Młodzi mężczyźni kupują oryginalne obuwie, a potem sami przerabiają je na ich  "gotycki" odpowiednik.

crocsy

Nosilibyście "gotyckie crocsy"?

Zobacz też: >>Jak zostać prawdziwym heavymetalowcem?<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele