10.08.2018 15:02

Internauci mogą wybrać polski przebój, który znany zespół zagra na koncercie w Polsce

Maanam, Bajm, a może… Ich Troje? Możecie zdecydować, jakiego zespołu cover wykona Death In Rome na koncercie w Poznaniu.

Internauci mogą wybrać polski przebój, który znany zespół zagra na koncercie w Polsce
foto: kadr z wideo

Death In Rome to muzyczny projekt, którego założeniem jest wykonywanie słynnych utworów muzyki pop w konwencji gatunku neofolk. W repertuarze ma m.in. „What Is Love?” Haddawaya, „Lambadę” Kaomy i „Last Christmas” Wham! W interpretacji Death In Rome nawet najbardziej radosne, popowe melodie zostają nasiąknięte ogromnym smutkiem.

Zespół już niedługo pojawi się w Polsce – 2 września 2018 wystąpi w Poznaniu. Muzycy postanowili zrobić swoim polskim fanom niespodziankę i zdecydowali się stworzyć neofolkową aranżację słynnego polskiego przeboju. Jakiego? Decyzja należy do internautów!

Death In Rome - wybierz, jaki polski cover zagra zespół

Organizator koncertu, Left Hand Sounds na facebookowym wydarzeniu koncertu stworzył sondę, która ma pomóc artystom podjąć decyzję. Internauci do wyboru mają kilkanaście słynnych przebojów polskiego rocka i popu – od Maanamu, Lady Pank i Obywatela G.C. po Bajm, Ich Troje i… Weekend.

Organizatorzy napisali:

"

Death in Rome zadeklarowało, że wykona cover POLSKIEJ piosenki i weźmie pod uwagę Wasze głosy. Jaki ponadczasowy przebój krajowego szołbiznesu to będzie? Głosujcie!

Ankietę zamykamy 19 sierpnia!

edit: no tak, ankieta zrobiła się przypadkowo zamknięta, ale może dzięki temu unikniemy trollingu ;) Wśród podanych propozycji Death In Rome ma i tak kilka faworytów. "

death in rome 2

Death In Rome – koncert w Polsce w 2018

Koncert Death In Rome odbędzie się 2 września 2018 w klubie U Bazyla w Poznaniu. Bilety w cenie 50 zł (w przedsprzedaży) i 60 zł (w dniu koncertu).

Maciej Koprowicz
Tagi: Rock News