Internauci odkryli nagranie Nickelback, który coveruje Metallikę i są źli, że brzmi to dobrze

Aleksandra Degórska
12.09.2018 12:56
Internauci odkryli nagranie Nickelback, który coveruje Metallikę i są źli, że brzmi to dobrze Fot. shutterstock.co

W internecie nic nie przepada. Ktoś odkopał stare nagranie Nickelback, który wykonał „Sad but True” i okazało się, że muzycy rzeczywiście umieją grać.

Myśląc o Nickelback przed oczami mamy blond loczki wokalisty, jego przepychanki z Coreyem Taylorem, czy liczne żarty dotyczące kapeli. Nieckelback ma równie wielkie grona fanów, co hejterów, którzy nie pozostawiają suchej nitki na muzykach. Jednak niektórzy zmienili zdanie na temat Kanadyjczyków, gdy ktoś odkopał nagranie, w którym Nickelback zagrał utwór Metalliki.

Nickelback dobrze zagrał cover Metalliki i internauci są na nich źli

Zespół nie kojarzy się z takimi coverami, ale rzeczywiście na koncertach kapela lubi czasem sięgnąć po kompozycje innych rockmanów. Internauci słuchając coveru „Sad but True” są mocno zdenerwowali, bo okazało się, że to wykonanie jest całkiem dobre.

Koniec z żartami z Nickelback. Przekonali mnie.

Ku*wa. Teraz muszę powiedzieć, że podoba mi się coś, co zagrał Nickelback. 

Hejterzy Nickelback

Doktorantka z Uniwersytetu Wschodniej Finlandii wzięła pod lupę właśnie twórczość Nickelback wyjaśniając, że tak wiele osób hejtuje kapelę, bo grupa postrzegana jest jako nieszczera i której brak tożsamości. Sam Chad Kroeger jest świadomy tego, że ludzie nie przyznają się, że lubią słuchać Nickelback, bo powinno się lubić to, co typują krytycy muzyczni i znawcy.

Ilość hejtu w internecie jednak nie przeszkadza Nickelback dalej działać i wydawać kolejne płyty. Dyskografię zespołu zamyka krążek „Feed The Machine” z 16 czerwca 2017, na którym znalazły się takie utwory, jak m.in. „Song On Fire” czy tytułowy „Feed The Machine”.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.