Irek Loth dołączył do zespołu Dragon. Nie będzie "trzeciego Kata"

Joanna Chojnacka
18.02.2019 11:25
Irek Loth dołączył do zespołu Dragon. Nie będzie "trzeciego Kata" Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Kat & Roman Kostrzewski postanowili kontynuować działalność z nowym perkusistą. Jednak Irek Loth nie kończy przygody z muzyką. Zasilił skład grupy Dragon.

Kiedy na Facebooku pojawił się nowy oficjalny profil zespołu Kat & Roman Kostrzewski, a formacja podała nowy skład bez perkusisty Irka Lotha, zaczęły się spekulacje. W 2004 roku nastąpił już jeden rozłam kapeli, który podzielił jej członków na skład grup Kat oraz Kat & Roman Kostrzewski. Po ogłoszeniu zmian, fani zastanawiali się, czy przez kolejne nieporozumienia w zespole powstanie "trzeci Kat". Jednak okazało się, że Irek Loth ma nieco inne plany.

Przeczytaj także

Irek Loth dołączył do zespołu Dragon

Na oficjalnym profilu grupy Dragon pojawiła się informacja, że Loth dołączył do ich składu. Co ciekawe, założycielem formacji jest były członek Kata - Jarek Gronowski, a po reaktywacji w 2016 roku dołączył do niej basista Krzysztof Oset. Muzyk ma za sobą zarówno współpracę z Katem za czasów Kostrzewskiego, jak i z Katem pod skrzydłami Piotra Luczyka. W oświadczeniu zespołu czytamy, że Dragon poza przetasowaniem w składzie planuje także nową płytę, która ma ukazać się jesienią.

Zobacz też: >>Album Kata wśród 40 najlepszych blackmetalowych krążków wszech czasów<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.