Iron Maiden: Nic nie planujemy bez Bruce’a

Urszula Drabińska
06.03.2015 16:21
Iron Maiden: Nic nie planujemy bez Bruce’a Fot. Face to Facet / Reporter / East News

Menedżer zespołu podziękował za ciepłe słowa przesyłane przez fanów w związku z chorobą wokalisty. Co dalej z zespołem i nową płytą?

Kiedy kilka tygodni temu metalowym światem wstrząsnęła wiadomość, że wokalista Iron Maiden Bruce Dickinson ma raka, życzenia powrotu do zdrowia zaczęły spływać do niego z całego świata. Menedżer zespołu, Rod Smallwood, na Facebooku wypowiedział się w jego imieniu.

Bruce poprosił mnie, żebym podziękował wszystkim za ogromne wsparcie i miłe życzenia. Jest niezwykle wzruszony i podbudowany szczerą i tkliwą reakcją ze strony naszych fanów.

Przypomniał, że frontman zakończył niedawno trwającą 7 tygodni radioterapię. Przez długi czas ból solidnie mu doskwierał, na szczęście powoli już odpuszcza. Wszyscy są dobrej myśli. Jednak dopóki wokalista w pełni nie wróci do zdrowia, grupa wstrzymuje się ze wszystkim.

Perkusista Nicko McBrain jakiś czas temu sprecyzował, o czym mowa – nowa płyta Iron Maiden w zasadzie jest już gotowa… Rod Smallwood nie pozostawia złudzeń, że raczej szybko jej nie usłyszymy.

We właściwym czasie, zapewne w drugiej połowie maja, po rezonansie magnetycznym na naszej stronie przekażemy kolejne oficjalne informacje.
Potem jeszcze kilka miesięcy zajmie Bruce’owi powrót do formy. Oczywiście reszta zespołu w pełni go wspiera, a wszystkie plany Iron Maiden zależą od jego postępów.

iron-maiden-bruce-condition

Życzymy, jak najszybszego powrotu do zdrowia i muzyki!

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.