08.04.2019 14:16

Iron Maiden, Slayer, Judas Priest i inni wydali własne kolekcje puzzli

Giganci metalowi zdecydowali się wydać gadżety, które umilą wolny czas całym rodzinom. W sieci można zamówić puzzle z okładkami kultowych albumów. 

Bruce Dickinson
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Muzycy rockowi i metalowi prześcigają się w ofertach dla swoich fanów. Koszulki i bluzy w zespołowych zasobach merchu to obowiązkowy standard, który formacje uzupełniają coraz to bardziej zaskakującymi przedmiotami. Grupa Nocny Kochanek oferuje słuchaczom smycz z alkomatem, Judas Priest wydał własną markę kawy, podobnie jak Behemoth, a Motorhead stworzył kolekcję muzycznych wibratorów sygnowanych logiem kapeli. Gadżety erotyczne ma na swoim koncie także Ghost czy Rammstein. Tym razem metalowi giganci zaproponowali fanom gadżet, który może przysłużyć się całej rodzinie. 

Slayer
Slayer
Przeczytaj także Z okazji 37-lecia działalności Slayer prezentuje swoje najciekawsze gadżety

Iron Maiden, Slayer, Judas Priest i inni wydali puzzle

Brytyjska firma Zee Productions uruchomiła nowy oddział Rock Saws, który zajmuje się sprzedażą puzzli. Jednak zamiast zwierząt czy pięknych widoków, małe tekturowe elementy po ułożeniu zmieniają się w okładki albumów znanych wykonawców metalowych. Swoich puzzli doczekał się zespół Iron Maiden, Judas Priest, Motorhead i Slayer. Każda z kapel wybrała po 3 ulubione okładki, które możemy układać w domowym zaciszu z całą rodziną. Łamigłówki mają po 500 elementów i kosztują niecałe 18 funtów za sztukę.

Lista dostępnych wzorów puzzli:

Iron Maiden:

- Number Of The Beast
- Powerslave
- Somewhere In Time

iron maiden puzzle

Judas Priest:

- Defenders Of The Faith
- Ram It Down
- Painkiller

judas priest puzzle

Motörhead:

- Overkill
- Bomber
- Orgasmatron

motorhead puzzle

Slayer:

- Reign In Blood
- South Of Heaven
- Seasons In The Abyss

Slayer puzzle

Zobacz też: >>Oto trampki z wbudowanym efektem Wah-Wah<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Iron Maiden Duperele Slayer Judas Priest