23.12.2015 08:02

Iron Maiden i Eddie życzą Wesołych Świąt

Bożonarodzeniowa kartka to za mało, by oddać jak bardzo jest się wdzięcznym swoim fanom. Zobaczcie prezent kapeli na Gwiazdkę!

Iron Maiden i Eddie życzą Wesołych Świąt
foto: kadr z wideo

Eddie jaki jest, każdy widzi... może wydawać się bez serca, w końcu na „The Book Of Souls” wykroił sobie ten organ. Pozory jednak mylą, bo nawet tak upiorną maskotkę stać na grymas zwany uśmiechem.

Jest głęboka cicha noc, dziki Eddie zwabiony mrugającym światłem wchodzi do tajemniczej świątyni. Widzi tam kolorową choinkę, a pod nią prezenty, którymi nie pogardziłby żaden wielbiciel Iron Maiden - trunki oraz słuchawki z logo zespołu.

Eddie poznaje również swoje wcześniejsze wcielenia, a trochę ich było. Namawiają go, by poczuł magię Świąt i założył strój Mikołaja. W końcu ulega większości i choć zrobili mu małego psikusa, Eddie się nie obraża, a nawet przez moment uśmiecha się szczerząc zęby.

Kapela złożyła życzenia w kilku językach, a kolejne wcielenia maskotki wzniosły toast za fanów Iron Maiden. Świąteczne wideo zostało stworzone przez Vala Andrade'a i zapewne nie jedno serce wielbiciela kapeli stopnieje pod wpływem tego filmiku.

Zobaczcie animowany klip z Eddiem w głównej roli:

Jeśli zamierzacie obdarzyć fana Iron Maiden ciekawym gadżetem, możecie zakupić słuchawki sygnowane nazwą kapeli czy też piwo Trooper, które poleca sam Eddie. Dla tych, którzy cenią sobie styl warto polecić również sygnety z wizerunkiem maskotki zespołu.

W razie potrzeby możecie zerknąć na nasze propozycje prezentów dla rockmanów i metalowców, a jest w czym wybierać. Wielbiciele ostrych klimatów nie pogardzą metalowymi kartkami na Święta czy też kiczowatymi sweterkami od Toola, Pantery oraz Ozzy'ego Osbourne'a.

Jak Wam się podoba Eddie w wersji świątecznej?

Aleksandra Degórska
Tagi: Iron Maiden Duperele