03.06.2015 07:02

Iron Maiden i Limp Bizkit zagrane przez Eda Sheerana

Rudowłosego gitarzystę znamy dobrze z gitarowych ballad, czy bujających kawałków. Zaskoczył nas jednak swoim zamiłowaniem do metalowych utworów, które obudził w nim Jimmy Fallon. Zobaczcie!

Iron Maiden i Limp Bizkit zagrane przez Eda Sheerana
foto: East News; Frank Micelotta/PictureGroup/East News; Reporter / East News

Krytyk muzyczny, o aparycji bliźniaczo podobnej do prowadzącego „The Tonight Show”, przedstawia płytę „Ed Sheeran Sings Heavy Metal”. Zawartość wydawnictwa opisana jest jako: „najmroczniejsze, najbardziej miażdżące czaszkę utwory, jakie kiedykolwiek powstały w wersjach, które przypadną do gustu całej rodzinie”. Posłuchajcie „Run To The Hills” Iron Maiden oraz „Break Stuff” Limp Bizkit w romantycznych aranżacjach.

Jimmy Fallon w swoim programie niejednokrotnie przerabiał w zabawny sposób wielkie rockowe utwory. Wraz z Jackiem Blackiem zagrał balladę Extreme, „More Than Words”, zaś Stinga zaprosił do bycia częścią Kwartetu Golibrodów i wykonania hitu The Police „Roxanne”. Program gościł także Chada Smitha z Red Hot Chili Peppers, który stanął do perkusyjnego pojedynku z Willem Ferrellem.

Limp Bizkit, jak i Iron Maiden możemy posłuchać również w innych nietypowych wykonaniach. Jeden z utworów grupy Freda Dursta spotkał się z wersją stworzoną przez pin-up'owe dziewczyny, zaś kompozycja heavymetalowców zagrana została na banjo przez Steve’n’Seagull.

Jakie inny metalowy utwór powinien zagrać Ed Sheeran?

Robert Skowronski
Tagi: Iron Maiden Duperele Limp Bizkit