Iron Maiden i Limp Bizkit zagrane przez Eda Sheerana

Robert Skowronski
03.06.2015 07:02
Iron Maiden i Limp Bizkit zagrane przez Eda Sheerana Fot. East News; Frank Micelotta/PictureGroup/East News; Reporter / East News

Rudowłosego gitarzystę znamy dobrze z gitarowych ballad, czy bujających kawałków. Zaskoczył nas jednak swoim zamiłowaniem do metalowych utworów, które obudził w nim Jimmy Fallon. Zobaczcie!

Krytyk muzyczny, o aparycji bliźniaczo podobnej do prowadzącego „The Tonight Show”, przedstawia płytę „Ed Sheeran Sings Heavy Metal”. Zawartość wydawnictwa opisana jest jako: „najmroczniejsze, najbardziej miażdżące czaszkę utwory, jakie kiedykolwiek powstały w wersjach, które przypadną do gustu całej rodzinie”. Posłuchajcie „Run To The Hills” Iron Maiden oraz „Break Stuff” Limp Bizkit w romantycznych aranżacjach.

Jimmy Fallon w swoim programie niejednokrotnie przerabiał w zabawny sposób wielkie rockowe utwory. Wraz z Jackiem Blackiem zagrał balladę Extreme, „More Than Words”, zaś Stinga zaprosił do bycia częścią Kwartetu Golibrodów i wykonania hitu The Police „Roxanne”. Program gościł także Chada Smitha z Red Hot Chili Peppers, który stanął do perkusyjnego pojedynku z Willem Ferrellem.

Limp Bizkit, jak i Iron Maiden możemy posłuchać również w innych nietypowych wykonaniach. Jeden z utworów grupy Freda Dursta spotkał się z wersją stworzoną przez pin-up'owe dziewczyny, zaś kompozycja heavymetalowców zagrana została na banjo przez Steve’n’Seagull.

Jakie inny metalowy utwór powinien zagrać Ed Sheeran?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.