Iron Maiden odwołał koncerty w Niemczech. Co z polskim występem?

21.04.2020 15:31
Iron Maiden odwołał koncerty w Niemczech. Co z polskim występem? Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zespół musiał odwołać swoje koncerty zaplanowane na czerwiec i lipiec 2020 z powodu koronawirusa.

Niemiecki rząd postanowił wprowadzić zakaz organizowania imprez masowych do końca sierpnia 2020 roku. W związku z tym, odwołano m.in. Wacken Open Air, jeden z największych festiwali metalowych w Europie. Niestety kolejni artyści odwołują swoje koncerty w Niemczech.

Iron Maiden odwołał swoje koncerty. Co z polskim występem?

W związku z zakazem imprez masowych w Niemczech, Iron Maiden był zmuszony do przeniesienia swoich koncertów w Bremie, Kolonii, Berlinie i Stuttgarcie, które miały się odbyć w czerwcu i lipcu 2020. 

Zespół popiera decyzję niemieckiego rządu, bo zdrowie i bezpieczeństwo to najważniejsze teraz kwestie. Intensywnie pracujemy nad nowymi datami z agentem oraz menedżmentem zespołu i wkrótce je podamy. Zakupione bilety na koncerty w 2020 pozostają ważne.

Zobacz także: Kilka kolejnych festiwali muzycznych w Europie się nie odbędzie. Uzgodniono, że nie będzie imprez masowych do końca sierpnia

5 lipca 2020 Iron Maiden ma wystąpić na PGE Narodowym w Warszawie. Jak na razie zespół nie podał informacji na temat ewentualnego odwołania koncertu. Menedżer zespołu poprosił fanów o to, żeby dbali o zdrowie swoje oraz innych i będzie informować wielbicieli kapeli na bieżąco na temat pozostałych występów:

Będzimy publikować kolejne informacje na temat zaplanowanych koncertów. Jest to bardzo skomplikowana sytuacja i nikt nie może przewidzieć, co się stanie. Jednak będziemy rozważać wszelkie opcje obserwując rozwój sytuacji i mam nadzieję, podejmować rozsądne decyzje. Będziemy informować Was, naszych fanów, o wszystkim w odpowiednim czasie. 

Zobacz także: Wokalista Iron Maiden skrytykował Roba Halforda i Ozzy'ego Osbourne'a za wykorzystywanie sztuczek na scenie 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.