07.11.2016 09:48

Iron Maiden pokazał brzydki sweter na Święta

Coraz bliżej Święta, coraz bliżej Święta... byliście grzeczni w tym roku? Może Mikołaj przyniesie Wam takie cudeńko od Waszej ulubionej kapeli.

Iron Maiden pokazał brzydki sweter na Święta
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl; Caryca Pejnta

Ten trend powraca jak bumerang. Brzydkie sweterki od metalowych kapel to już obowiązkowy ciuch w szafie każdego fana porządnego łupnięcia. Taki ubiór to dobry kompromis - przy świątecznym stole ubierasz się tak jak nakazuje rodzinna tradycja, jednocześnie pokazujesz swoje muzyczne upodobania.

Ciotka jest zadowolona, że jak przystało na grzeczne dziecko zakładasz ciepły sweter, a Ty cieszysz się ze swojego podstępu, bo na ciuchu widnieją symbole nawiązujące do Anthrax, Toola, Pantery czy Ozzy'ego Osbourne'a.

W szafie brakuje tylko jakiegoś zimowego ubioru od Iron Maiden? Teraz swoją kolekcję swetrów możecie wzbogacić o kolejny rarytas. Firma Middle Of Beyond wydała bowiem oficjalne kiczowate wdzianko w sam raz na Święta z Eddiem - maskotką zespołu.

Zobaczcie, czy warto wydać 84,99 dolarów na ten sweter:

foto: middleofbeyond.com

Jak widać na swetrze znalazła się podobizna Eddiego z płyt „Killers” i „Piece of Mind”, nie zabrakło też gustownych 666. Brzydkie świąteczne swetry chyba nigdy się nie znudzą, choć mogłyby być nieco tańsze...

Swój wizerunek prawdziwego fana Iron Maiden możecie podrasować sygnetem czy zegarkiem z podobizną Eddiego. W Boże Narodzenie wprawdzie nie wypada, ale gdy już będzie po wszystkim można też skusić się na piwo Trooper 666.

Jak oceniacie brzydki sweter od Iron Maiden?

Aleksandra Degórska
Tagi: Iron Maiden Duperele