01.03.2016 10:42

Iron Maiden pokazał trailer gry „Legacy Of The Beast”

Już wkrótce będziecie mogli wcielić się w postać Eddiego. Jak prezentuje się gra sygnowana logo słynnej kapeli?

Iron Maiden pokazał trailer gry „Legacy Of The Beast”
foto: kadr z wideo

Nudna podróż, czas się dłuży, umilasz sobie przejażdżkę słuchając muzyki ulubionej formacji. A co, gdybyś mógł na moment stać się Eddiem z różnych okładek płyt Iron Maiden, który posiada nadprzyrodzone moce, odbywa podróż w czasie oraz zwiedza odległe światy?

Długa droga naprawdę nie musi być drętwa - wszystko za sprawą darmowej gry od Twojej ulubionej kapeli! Jeszcze na początku 2016 roku Iron Maiden zapowiedział „Iron Maiden: Legacy Of The Beast”, która pojawi się latem 2016.

Gra powstała we współpracy ze studiami Roadhouse Interactive oraz 50cc Games. Oczywiście na ścieżce dźwiękowej pojawią się utwory zespołu wraz z koncertowymi nagraniami, które wcześniej nie ujrzały światła dziennego, a za ich obróbkę odpowiedzialny jest Tony Newton, który współpracował ze Stevem Harrisem.

Dotychczas znaliśmy tylko jedną grafikę zapowiadającą tę grę. Teraz zespół uchyla rąbka tajemnicy udostępniając trailer, gdzie widzimy maskotkę zespołu przenoszącą się na inną planetę:

"

Eddie rozpoczyna grę zaskoczony i obnażony ze swojej siły, ale nadal posiada wystarczająco dużo zawziętości, która napędza go do walki. Wraz z każdą kolejną bitwą odzyskuje więcej siły i stawia kolejny krok w stronę zwycięstwa! "

Zobacz, czego należy się spodziewać po „Iron Maiden: Legacy Of The Beast”:

James Hursthouse, dyrektor Roadhouse Interactive jest zadowolony ze współpracy z kapelą podkreślając, że gra stanowi nie lada kąsek zarówno dla wielbicieli samego zespołu, jak również i osób, które wcześniej nie znały tej grupy:

"

Jako wieloletni fan zawsze twierdziłem, że muzyka, teksty i postacie z okładek albumów Iron Maiden idealnie nadają się na podstawę dla gry RPG. "

Teraz do szczęścia brakuje tylko słuchawek Iron Maiden oraz piwa Trooper 666, przy czym Bruce Dickinson już zapowiedział nowy trunek, który zaspokoi pragnienie każdego piwosza. Również w czasie trasy koncertowej promującej album „The Book of Souls” można nabyć gadżety związane z maskotką kapeli w jej najnowszym wcieleniu nawiązującym do okładki ostatniego krążka.

Trasa wystartowała 24 lutego 2016 w Sunrise na Florydzie. Kapela postanowiła, że na koncerty wybierze się nowym samolotem, bowiem wcześniejszy był po prostu za mały na ekwipunek sceniczny zespołu. Iron Maiden podróżuje Boeingiem 747-400 Jumbo Jet, a pilotem samolotu jest sam Bruce Dickinson.

Polscy fani będą mogli zobaczyć formację już 3 lipca 2016 we Wrocławiu. Wielbicielom nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie odliczać dni do koncertu i do pojawienia się gry „Iron Maiden: Legacy Of The Beast”, która miejmy nadzieję ukaże się niebawem.

Zagracie w grę RPG od Iron Maiden?

Aleksandra Degórska
Tagi: Iron Maiden Duperele