Iron Maiden wydaje piwa z kolekcjonerskimi kapslami

03.10.2019 14:41
Iron Maiden wydaje piwa z kolekcjonerskimi kapslami Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Grupa Iron Maiden zapowiedziała kolejną edycję sygnowanych piw. Muzycy wydadzą limitowany alkohol z kolekcjonerskimi kapslami.

Rockowi i metalowi artyści coraz częściej decydują się na współpracę z browarami. Swojego sygnowanego piwa doczekała się już Metallica, Behemoth czy Nocny Kochanek. Tematyczne etykiety pojawiają się także w klubach oraz na festiwalach. Własnym trunkiem może pochwalić się warszawska Progresja oraz odbywający się w Aleksandrowie Łódzkim metalowy Festiwal Summer Dying Loud. Jednymi z pierwszych artystów, którzy zaczęli zdobić butelki z piwem swoimi logotypami było Iron Maiden.

Iron Maiden wydaje piwa z kolekcjonerskimi kapslami 

Popularne już na całym świecie piwo Trooper jest dostępne w sklepach w kilku wersjach. Pierwsza z nich wydana w 2013 roku stała się najszybciej sprzedającym się piwem browaru Robinsons. Już po ośmiu tygodniach od premiery produkcja piwa osiągnęła milion butelek.

Przeczytaj także

Heavymetalowi giganci zdecydowali się wprowadzić kolejną edycję trunków. Tym razem piwa będą miały kolekcjonerskie kapsle z okładkami płyt grupy. Do kupienia będzie również specjalna ramka, w której fani mogą przechowywać zdobycze. 

robinsonsbrewery.com Fot. robinsonsbrewery.com
robinsonsbrewery.com Fot. robinsonsbrewery.com

Zobacz też: Znany komik poszedł na koncert Iron Maiden i wrócił z niego zachwycony 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.