06.09.2015 16:43

Iron Maiden z własnymi słuchawkami

Ironi mogą być zawsze z Tobą, nawet jeśli w odtwarzaczu będziesz miał włączoną Metallikę... Wszystko dzięki słuchawkom Iron Maiden! Jak wyglądają z bliska?

Iron Maiden z własnymi słuchawkami
foto: instagram.com/billy_ward

Brytyjska kapela zasypuje fanów niespodziankami... Wydanie płyty „The Book Of Souls”, przedpremierowo udostępniane kawałki „Speed Of Light”, „Empire Of The Clouds” czy „Tears of a Clown”, przelot dla 150 wielbicieli z Brucem Dickinsonem czy... możliwość kupienia krążka w Tesco ze zniżką na „Troopera”. To jeszcze nic. Już niebawem będziecie mogli nabyć słuchawki sygnowane nazwą zespołu!

Iron Maiden stworzył je we współpracy z japońską firmą Onkyo Corporation. Po raz pierwszy słuchawki można było ujrzeć na głowie... samego Eddiego, który dumnie prezentował je w styczniu 2015 roku w trakcie targów technologicznych CES w Las Vegas... Zobaczcie, jak wyglądają Ed-Ph0n3s z bliska!

foto: ironmaiden.com

Inżynierowie z Onkyo przez kilka miesięcy konsultowali się ze Stevem Harrisem w sprawie brzmienia Ed-Ph0n3s. Dla zwykłych śmiertelników słuchawki zostały udostępnione na targach IFA w Berlinie 4 września 2015 roku. Uczestnicy mogli je dotknąć i wypróbować bez narażania się na złość Eddiego...

To Harris jasno nakreślił, jak maja brzmieć i wyglądać słuchawki. Założyciel Iron Maiden używał ich w trakcie miksowania materiału na krążek „The Book Of Souls”.

Ich cena i dokładna data premiery sklepowej na razie nie jest jeszcze znana.

Magda Słomka
Tagi: Iron Maiden Duperele